Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még a bő szárú, trapéz...

Divat még a bő szárú, trapéz csípő nadrág, farmer?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
nem mondanám, hogy annyira nagy divat, de sokan hordják, ha már a divatról esett szó, a koptatott, szaggatott farmer a divat
2009. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
A trapéz most jön vissza a divatba! Menj el egy jobb butikba és meglátod:)
2009. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Jaja jön vissza! Nyáron egy butikba dolgoztam és akkor hozták a 2009tavasznyári katalógust és abba láttam,hogy jön vissza.
2009. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi!! Az jó, mert van egy pár kedvenc gatyóm és úgy fel venném, de már hónapok óta nem volt rajtam. Most szedtem őket elő. :)
2009. márc. 29. 23:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, hogy tudnak egyesek divat szerint öltözködni, és csak azért hordani/nem hordani valamit, mert mások is azt hordják, vagy mások szerint ciki..


Egyébként _most_ épp nem divat. Na és?..

2009. márc. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
75%
most jön vissza divatba...én Szlovakiabol irok és nálunk már az üzletekbe kezdek latni olyanokat..
2009. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha neked tetszik nem mindegy, hogy most épp mi a divat? Komolyan nem értem az ilyen nőket, akiknek ennyire nincs stílusuk és egyéniségük.
2009. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igen par evig kiment divatbol, de megnyugodhatsz, mert most ujra befog jonni divatba en is orulok, mert jobban tetszik.
2009. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy divat magazint, pl Joy vagy In style, újra divat a bő szár. De nem azok a régi fajta trapéz nacik, ezek kicsit mások.
2009. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Divat persze,de nem a combon simuló térdtől bővülő fazon hanem a totál trapéz és nem is hiszem h már teljesen csípő,asszem félcsípő gatyók vannak,am én is felkapom magamra még néha,belehalni nem halok,de már csak 2 darab vn:))
2009. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!