Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem találok a méretemben...

Nem találok a méretemben ruhákat. Miért nem gyártanak a 164-es és az S-es méret között is ruhákat?

Figyelt kérdés
Nadrág kéne, de sehol nem találok. Most félévig, amíg annyit nem növök, addig nem vehetek új nadrágot? Nem tudtok olyan boltot, ahol lehet ilyen méretben ruhát venni Budapesten?
2009. ápr. 25. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyet akarsz, de a az S-esnél van kisebb mégpedig az xs, sőt az xxs. (extra small, extra-extra small) minden modern üzletben lehet ilyeneket kapni, például new yorker, h&m, mango, jeans club, mayo, springfield, amnesia stb stb. meg mindenhol. Én xs méret vagyok, néha xxs és még soha nem volt gondom vele, hogy ne találnék ruhát, sőt a legtöbb helyen, ha valami nagyobb barátnőm elkísér, már rendesen rosszul érzi magát, mert minden olyan kicsi, hogy az xs-el van elárasztva az összes polc és fogas, mintha az lenne a normális..
2009. ápr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Hennes and Mauritz-ban talalni fogsz magadnak nadragot.

De Budapesten ez nem is lehet gond, kb. 1 millio uzlet van, 500 plaza, te mennyiben voltal?

2009. ápr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyártanak de a fél világnak az a méret kell...például nekem is...de az én méretemben sosincs semmi ezért el szoktam menni olyan helyre ahova német és olaszországi butikokból visszamaradt ruhák kerülnek mert valamiért külföldön meg pont ez a méret nem fogy...ott mindíg találok valami különleges márkás cuccot az én méretemben...
2009. ápr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül az Urániánál a Sik-Sik-ben...ott hetente vannak új ruhák és mindíg ki lehet fogni valamit...
2009. ápr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

még a kínai ruha üzletekben is vannak xs-es nadrágok én mindig találok pedig nem is Budapesten lakok (ahol nagyon sok üzlet van)

nézz körül aki keres az talál :)

2009. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
még van 176-os ruha méret is
2009. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!