Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Miért öltözködtök...

Csajok! Miért öltözködtök sokan olyan kihívóan? Smink , haj stb? Így akarjátok tetszetni magatokat a fiúkkal vagy csak mert így tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 07:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%
Te miről beszélsz? Szerintem maguknak akarnak elsődlegesen megfelelni és aztán jöhetnek a fiúk.
2011. okt. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%

Maguknak, na persze...

Két okból öltözködnek így. Aki nagyon kihívó, feltűnő, (esetenként úgy néznek ki a fiatal lányok, mint aki egyenesen a sarokra készül), azok igenis csak fel akarnak szedni valakit, pasizni akarnak.

Aki meg nagyon figyel, hogy mindig a legújabb divat szerint, a legmenőbb cuccokban, a cipő menjen a körömlakkhoz, a harisnyához, és mindez a szemszínéhez, stb, az meg a többi csajt akarja lepipálni.


"Saját magának" senki nem fog egy órát ruhát válogatni, belőni a haját, sminkelni, stb, mielőtt utcára lép, csak mondják, hogy maguknak akarnak tetszeni, de egyértelműen hazugság.

2011. okt. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez utolsó válaszolóval nem értek egyet!

Én is szeretek divatos lenni, és ha olyan helyre megyek bizony akár órákig is válogatok, de nem azért, h lepipálja bárkit is, hanem mert szeretem a jól nézek ki! Sokkal magabiztosabb vagyok olyankor.

2011. okt. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Egyszerűen azért mert tetszik az a ruha, az az összeállítás és kész:) engem például nagy örömmel tölt el, amikor megveszek és felveszek csini rucikat, és szerintem ennek nem kell megkeresni a miértjéét, h vki miért húz fel egy miniszoknyát vagy egy magassarkút... ez a 21. század, és ha vkinek jól áll akk ebben mi a rossz?!
2011. okt. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, de elég furán hangzik, hogy a legtöbb fiatal lány akkor elégedett a tükörképével, ha egy kivágott felsőben, szűk nadrágban mindent a kirakatba pakolt, agyonsminkelt, szétszolizott, tupírozott és festett hajú rosszéletű néz vissza rájuk.

Me' nekik ez tetszik.

Mondom: NEKIK.


Aki elégedett akar lenni magával, az nem itt kezdődik.

Bocs, de elmúltam 30, és végtelenül nem érdekel, ki mit gondol rólam, ki akar ágyba vinni, kinek nem tetszek.

Nem is szoktam két kiló vakolat, póthaj, műszempilla, szivacsos melltartó mögé bújni, és nem egy műnő néz vissza rám a tükörből, hanem ÉN.


Szóval bocs, de akinek mindene kilóg a ruhából, felismerhetetlenre maszkírozza magát, az egyediség jegyében pont úgy öltözik, mint a többiek, az nem magának akar tetszeni.

2011. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát biztos van olyan, aki másnak akar tetszeni, aki a haverjainak, aki önmagának... Aki egy sima pólóban és smink nélkül is elégedett magával, aki szereti a műhajat és olyan is, aki napi 3 órát készülődik, mielőtt elindul otthonról... Nem hinném h rá lehetne húzni egy általános sémát, h ki miért hogyan és mit csinál, ahányan vagyunk annyi félék, annyi indíttatásból teszünk dolgokat és annyi cél lebeg a szemünk előtt:)

ez kb olyan mitha arra akarnánk egy konkrét választ adni h ki miért eszik mondjuk ezt vagy azt vagy h ki miért szeret mondjuk ide vagy oda járni...

2011. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam volna ,hogy nem a pasiknak akartok inkább tetszeni:-) de azért szerintem nagyon sokan vagytok akik csak pasit vadászik az ilyen szerelésekkel. De az olyan jó amikor a cicitek kint van majdnem az egész és minden férfi azt bámulja ? Ha beszélgetsz vele csak a cicidre néZ nem a szemedbe!
2011. okt. 1. 09:37
 8/23 A kérdező kommentje:
A mini szoknyarlól meg a rövid nadrágról még nem is beszéltem! Főleg ha a szoknya alatt nincs bugyi:-) azt már nem hiszem ,hogy nem pasira vadászik!
2011. okt. 1. 09:41
 9/23 anonim ***** válasza:

én még úgy túl is teszem magam a nagyon kihívó cuccokon, inkább az számomra a rémisztő mikor hájas lányok passzos felsőket vesznek fel, és kinn van a fél seggük :)

nah én azt nem értem :DDD

2011. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%

az a jó hogy a divatban(úgyértem nem az ilyen lakótelepi divat, hanem amit a rendes divattervezők csinálnak, meg az ilyen divatshow-k), ott sem nyomják ki a mellüket a nők, szóval.. fene se érti.

de a rövidnadrággal vitatkoznék. nyáron a nagy melegben hadd ne hordjak már hosszú farmert :)

2011. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!