Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete nadrágomban a mosás...

Fekete nadrágomban a mosás után fehér csíkok keletkeztek, amik nem jönnek ki, valamivel helyre lehet hozni a nadrágot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
vidd el ruhafestőhöz
2011. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott a nadrágom csíkos lenni, ha kifordítva van a gépben, és a mosópor "beleragad".
2011. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyreszt pamut akkor befestheted.

En ilyen ruhafesteket veszek, ha kell: [link]

Merd le a ruhat, kb 10-15 dkg-hoz eleg egy csomag, de eleg olcso.

Mosogepbe kell berakni soval egyutt. Elotte en egy liter ecettel elinditok egy ures mosast, mert a muanyagot nem fogja be a festek, ettol nem kell tartani, de ha vizkoves a mosogep, akkor a vizkovet megszinezheti, az mar ugy nem szep. Az ecet viszont leszedi a vizkovet.

En farmert is festettem mar igy, tokeletes lett, nem is engedte a szinet.


De elso korben probald meg kimosni 1-2 alkalommal a nadragot, mert nekem eddig az ilyen feher csikok mindig a mosoportol voltak, az viszont kijon.

Es egy jo tanacs: sotet cuccokhoz hasznalj inkabb folyekony mososzert, vagy ha port hasznalsz, akkor oldd fel nagyon meleg vizben teljesen es csak ugy ontsd hozza a ruhahoz.

2011. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Folyékony mosószert használok..

De most vettem textilfilcet talán az segít, ha nem marad a befestés.. Köszi a válaszokat!:)

2011. okt. 15. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!