Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik nektek ez a csizma?

Hogy tetszik nektek ez a csizma?

Figyelt kérdés

Új kedvencem, már a szobámban díszeleg, elég megosztó egy darab... Mi a véleményetek? (:

[link]


2011. okt. 30. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. :) De őszintén remélem hogy nem csak azért raktad fel, hogy sokan láthassuk, milyen jó, új, drága Zara cipőd van.
2011. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez meg sem fordult a fejemben. Amennyiben villogni szeretnék vele, kiposztolnám facebookra és örömködnék s nem névtelenül tenném fel a kérdést, itt, ezen a honlapon.(:
2011. okt. 30. 20:53
 3/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a magas sarkút és a platformot is, de ez nem jön be igazán. Azért az utcán biztos megnéznélek benne, de ennyi pénzért szerintem szebbet is lehetett volna. Szerintem.
2011. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Első kommentelő vagyok.

Jól van, igazad van. :]

Hát szerintem én is megnéznélek, de az ilyen "lopnám a cipőd" nézéssel. Bár tény, hogy lehet hogy ennél olcsóbban is találhattál volna ugyanilyen jót, vagy ezen az áron egy jobbat, de pont jó hogy ilyen visszafogott. Ha rendesen is tudsz benne járni, jó sok irigykedő arcot láthatsz az utcán majd! :]

2011. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik, bár feketében jobb lenne.

Már láttam is ilyet mostanában egy lányon, de lehet, hogy én nem merném felvenni, pont azért, mert megosztó.

19/L

2011. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ízléstelen. Stylist szemmel nézve...
2011. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem rossz, ha hozzám vágnák, persze, hordanám, de ennyi pénzért sokkal jobbat is lehet venni. sőt, már 15ért is.
2011. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
aki meg azért nem mer felvenni egy cipőt, mert megosztó, annak nincs egyénisége. szerintem...
2011. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, van egyéniségem, csak nem szeretem, ha furcsán néznek rám az utcán.

Amúgy aki meg ismeretlenül azt mondja valakire, hogy nincs egyénisége, az egyszerűen bunkó.

2011. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

érdekes darab, nem hord ilyet mindenki és ezért tetszik, nem szeretem, ha egyforma cuccok vannak mindenkin...


egyébként én azért nem venném fel, mert télen igencsak csúszósak az utak, és egy ismerősöm is vagánykodott télen a magas sarkúval és egy hatalmasat csúszott lefele az aluljáróba, majdnem a csövi ölében kötött ki.


sztem jobb lenne egy kevésbé magas sarkú. biztonság szempontjából legalábbis

2011. okt. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!