Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Rendeltetek már az...

Lányok! Rendeltetek már az adryfashion.hu-ról, a maniaextreme.hu-ról illetve hasonló oldalról ahol Redial cuccokat árulnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem rendelek ilyen kínai sz*rokat
2011. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz :) jó tudni. esetleg tudsz róla valamit, hogy kínai sza*r? hálás lennék :)
2011. nov. 10. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Ruhatervezéssel foglalkozom, és ezeknek messziről süt már a képeikről, hogy kínai.

Ha megnézed a termékeiket ordít róluk, hogy vékony, műszálas anyagból készülnek (az utóbbi fel is van tüntetve néhány helyen), valamint a termékfotókon, a stíluson és a modelleken is egyértelműen látszik, hogy "aluljárós" kategóriájú termékekről van szó.

A spekulációt félretéve, ha utánanézel több helyen is fel van tüntetve, hogy a ruhák származási helye Kína. Ami mondjuk nem szégyen, de a kinézetük eléggé.

[link]

Pl. 100% poliészter (műanyag), származási hely Kína. stb.

2011. nov. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
küldök privit ha nem gond, mert bár a kérdés amatőr volt de azért tisztában vagyok vele, pusztán mások véleményére vagyok kíváncsi :D
2011. nov. 10. 20:07
 5/6 annnna válasza:

Szia,


én egyszer rendeltem egy felsőt tőlük. A modellen nagyon jól nézett ki, a valóságban már kevésbé. Semmi cetli nem volt belevarrva, csak annyi, hogy made in UK. Viszont szerintem tuti kíni volt, az anyag, varrás stb. ezeken mind látszott. Szídtam is magam, hogy ilyen h..e voltam.

2011. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet, hogy kínai, de jó minőségű. én többször rendeltem már, nekem bejött. nagyon tetszenek.
2012. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!