Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Tatabányán acélbetét...

Hol lehet Tatabányán acélbetétes bakancsot venni?

Figyelt kérdés
Tatabányán szeretnék acélbetétes bakancsot venni de nem tudom hol lehet esetleg ha valaki tud és ha van weboldalja és linkelné azt megköszönném... :)
2011. dec. 7. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Én innét rendeltem.

Két nap múlva már a lábamon volt a bakancs :))

2011. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ amm ez van Tatabányán? Mert én Szerbiai vagyok és tatabányára megyek majd és ott akarok venni :D
2011. dec. 7. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem bocsi ez online bolt, szerintem sokkal praktikusabb így rendelni azért linkeltem.

Ne haragudj :)

2011. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szlovák üzlet :)

Bocsi :)

2011. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aham és szerinted Szerbiábol ha rendelem akkor elküldik meg minden de nem tudod véletlenül mennyi a posta kölcség?:S de emigy nem promléma :)
2011. dec. 7. 22:36
 6/10 anonim ***** válasza:

postaköltség az nekem nem volt, csak a bakancs érát fizeted ki, a szállítás díjtalan ezt írják és ez igaz is :))

általában 2 nap alatt meghozzák, és szerintem igen szállítanak oda is, de persze próba cseresznye :))

2011. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aham latom :S De azt ijra ,hogy Magyarországon belül ingyenes a házhoz szállitás szóval akkor ide biztos nem ... :( Nekem meg pont anyim van am nem baj veszek itten 1 Getta Grip et és kész amm köszii :)
2011. dec. 8. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem szerbiai vagy te barom, hanem délvidéki.

19/f

2011. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ki ke'rdezett?
2011. dec. 31. 01:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Az kit érdekel?
2011. dec. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!