Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság már senki sem hord...

Manapság már senki sem hord hosszabb szoknyát (térdig vagy bokáig érőt)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy manapság ez már nem "menő", sőt egyesek "cikinek" tartják, de nekem például még szimpatikusabb is, ha egy lány, hosszabb szoknyát visel(valahogy bájosabbnak tartom :-)).
2011. dec. 12. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan (én pl. semmilyen szoknyát nem hordok)
2011. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem sokakat öregít a hosszú szoknya, nekem személy szerint egyáltalán nem is tetszik.

A térdig érő még nagyon elegáns is lehet, bár én csak ritkán hordok szoknyát, akkor is inkább rövidebbet, nyáron.

2011. dec. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

De, például én. Nyáron ilyeneket hordok: [link] [link]

Télen pedig vastag szoknyát csizmával. Bár télen a minit is szeretem, mert vastag harisnyával nem érzem úgy, hogy kinn lenne belőle mindenem.

2011. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én vagy minit hordok vagy hosszút a térd alá érő nagyon kevés lánynak áll jól szerintem...
2011. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Nekem már nem tetszenek ezek a minis ribik.

Sokkal jobban bejön egy lány térdigérő vagy hosszúszoknyában.


Nyáron láttam egyszer egy lányt hosszúban. Állati szép volt. Mellette meg ilyen mindent kitevős ribik voltak miniben. Hát kapásból a hosszúszoknyás jön be.


Bár én már a nacik terén is inkább azt nézem meg, hogyha egy lány nem olyan feszülősben van.


Rájöttem, hogy ezek a mutogatós lányok ribik. Nagy ritkán láttam 1-2 olyan lányt, akik nem így öltözködnek, hanem viszonylag konzervatívabban. Még ha nem is annyira "divatosan", de akkor is csinosnak tartom. Sztem sokkal vonzóbbak, mint a többiek. Mélyebb nyomot hagy bennem az emlékük. És úgy érzem jobban is tudnék ragaszkodni egy ilyen lányhoz

2011. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én minden nap szoknyát hordok, minit vagy térdig érőt, hosszút soha. Ennek egy nagyon egyszerű oka van: 154 cm magas vagyok, tehát nagyon nem állna jól a hosszú szoknya, sőt, nem is tudnék olyat venni, amit különösebb átalakítás nélkül tudnék hordani. Egyébként tetszik a hosszú szoknya, csak hát nem magamon.


19/L

2011. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekem meg szinte csak olyan szoknyáim vannak, amik éppen a térdem fölött végződnek, és így legalább nincs bennem az az érzés, hogy lépcsőzés közben a mögöttem jövők a bugyimmal szemeznek.. (mielőtt lekonzervatívoztok, hordok nyáron minit is, és olyankor nem gondolok arra, hogy mások mit látnak:DDD)
2011. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

En szemely szerint terdig erot szoktam, de abbol a ceruzafazonu, szukebb szoknyakat ilyenkor, nyaron szoktam lazabbat.

Teljesen hosszut nem hordok, mert majd 180 cm vagyok, foleg a labam hosszu, emiatt sohasem talalok olyat, ami eleg hosszu, a labszarkozepig ero bokalengetos valtozat pedig nagyon nem tetszik.

2011. dec. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én hordok. "A" vonalú térdig érőt. A szomorú valóság az,hogy a térdig ill néhány centivel az alá érő szoknya a nők 99%-ának jól áll.

A rövid és hosszú szoknyával nagyon félre lehet lőni! A rövid szoknya ugyanis a nagyon szép lábú lányokon áll jól, a hosszú elsősorban a magasakon. A térdig érő szoknya viszont mindenkinek jó, nem nyomja össze az alakot, a szabásával pedig nagyon jól lehet optikailag csalni. Egy átlagos testalkaton is nagyon jól mutat. Tudom, hogy ez nem divat, de én inkább vagyok "régimódi", mint hogy hülyét csináljak magamból azzal, hogy a testalkatomnak nem megfelelő ruhát hordom.

2011. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A hármashoz hasomló RUHÁT én is szoktam hordani, de nekem az a szoknya, ami deréktól kezdődik.
2011. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!