Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted egy viszonylag...

Szerinted egy viszonylag testessebb lány felvehet cicanacit egy hosszabb felsővel?

Figyelt kérdés
75 kg vagyok. 16/L
2011. dec. 9. 22:17
1 2
 1/11 Zsákos_Frodó ***** válasza:
45%
Őőő... nem.
2011. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
nem
2011. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
[link] < kb. ilyen alakom va mind ennek a csajnak
2011. dec. 9. 22:29
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne vehetne fel? Hagyjuk már ezt a sok baromságot, hogy a picit ducibb csajok már semmit se vehetnek fel. Szoknyát ne, farmert ne, cicanadrágot ne.. Persze már. Szerintem egy szép felsővel és egy magasszárú és lehetőleg magassarkú csizmával nagyon jól mutat!!! És a csaj a képen egyáltalán nem kövér!
2011. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha ilyen alakod van,akkor siman,de jo nagy magassarkuval.akkor meg dogos is lennel.
2011. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Zsákos_Frodó ***** válasza:
48%

A képen nem olyan kövér, bár van egy kis gyanum, hogy a nadrág is segít összetartani a sonkiáit... :D Na mindegy.


Kedves utolsó elötti, nyugodtan felvehet farmert, szoknyát stb.-t, de cicanadrágot ne vegyen fel, sem extra feszülős fölsőt és még sorolhatnám... Magyarul fogadja el, hogy oké, ducibb, ezzel nincs gond, de akkor tanuljon meg hozzá öltözködni. Namost a cicanacit nem a ducikra tervezték.

2011. dec. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a cicanacit senkire sem kellett volna tervezni.

Egyébként én pont tegnap vettem egy hosszú, kötött pulcsit, ami combközép alá ér, eltakarja a "kínos" részeket, mivel fekete, slankít a széles csípőmön. Azon filóztam, hogy még miniruhaként is használhatnám macskanacival. Ha lenne macskanacim.

2011. dec. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó alakod van, nyugodtan vedd föl:)
2011. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ívy1 ***** válasza:
Ha tényleg ilyen az alakod nyugodtan felveheted. Nálad kétszer szélesebb lányok is hordják. Viszont én is javaslom a magassarkút hogy optikailag nyújtson mert ez által karcsúsít. Van elképzelés hogy milyet veszel fel?
2011. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sima fekete cica nadrág , 13 cm-s magassarkúval:)
2011. dec. 10. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!