Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki SZERETI ezeket a bakancsok...

Aki SZERETI ezeket a bakancsokat, melyiket választanák?

Figyelt kérdés

Aki nem szereti, utálja, rühelli, hányingere van tőle, legyenszíves ne írjon, mindenkinek sokkal jobb úgy :)

1.: [link]

2.: [link]

3.: [link]

4.: [link]

5.: [link]

6.: [link]


melyik néz ki jól, melyik praktikus szerintetek? és miért az?

legyen sző anyagról, színről, bélés, vagy talpról...


2012. jan. 15. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a timberland a nyerő nálam
2012. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem érdemesebb valamelyik márkásabb surranót választanod, azok sokkal jobban bírják, szóval ha tetszik, akkor vagy lowa vagy timberland, a véleményem szerint... nekem a timb. jön be a rózsaszín jelzést kivéve... mert fiú vagyok :D

de amúgy az tényleg jóféle bakancs én is olyat szándékozok venni, sőt még ilyen színűt is... amúgy te mihez fogod hordani? milyen színösszeállításban? stb

2012. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
négyes. :)
2012. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
timberland:)
2012. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Cafénoir és a Mountain Guide a legszebb, de azt válaszd, amelyikhez jobban tudsz hozzáöltözni :)
2012. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen van: [link]

A sajátomon azt nem annyira kedvelem, hogy a külsején is látszik a szőr, jobban bejön, ahol egy fekete bőrdarab van a helyén, viszont emiatt a bélés miatt jó meleg. Kényelmes, nem ázik be.

Azok közül, amiket linkeltél, nekem a Lowa és a Cat nem tetszik. Olyat válasz, aminek varrott a talpa és nem ragasztott, ezek jobban bírják, illetve nem áznak be (persze impregnálni, meg a bőrt ápolni azért nem árt).

A többi közül nem tudok dönteni, igazából az ilyesmit élőben jó látni. És neked is ezt javaslom, h amennyiben megteheted, inkább boltban vegyél újat, vagy boltban legalább nézd ki és próbáld fel az adott modellt, majd neten rendeld meg, ha úgy olcsóbb, mert az ilyesmit nem pár hónapra veszi magának az ember. Egyébként most sok helyen vannak leárazások, pl a Playersroomban is.

2012. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az 1. és az utolsó jól néz ki!

nekem ugyanilyenem van:

[link]

2012. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem a 4-es nézki a legjobban
2012. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

talán ez :)

[link]

Mondjuk a steel nem 1 jó márka de bírja 1 darabig ;)

2012. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a felsoroltak közül kell választani, ez volt a kérdésben is: melyiket választanád?
2012. jan. 18. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!