Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem ciki ilyen sapkában lenni...

Nem ciki ilyen sapkában lenni az utcán?

Figyelt kérdés

Nyáron kaptam egy sapkát, amit szeretnék most is használni, de nem akarok hülyén kinézni. Itt ( Szolnokon) nem is viselnek ilyen sapkát, és attól félek, kiröhögnének. :S


Pl:

[link]


vagy:

[link]


( ehhez hasonló, csak fehér)


Szerintetek nem lenne ciki ?

Vehetnék fel hozzá napszemüveget ?

18/f

Köszi a válaszokat ! :)


2012. jan. 22. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nem sapka, hanem kalap. és ha neked tetszik, akkor hord, ha nem,akkor ne, ennyi.
2012. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Napszemüveg télen nem menő , hanem ciki nekem a sapka se tetszik de ha neked tetszik felveheted!
2012. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Alkattól, személyiségtől függ, hogy kin mi áll jól és mi röhejes. Ismerek olyan típust, aki ha a WC-ajtót veszi fel, akkor is dögös. :D
2012. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tavaszra, nyárragondoltam, természetesen :D


Amúgy 191 centi magas, és 92 kiló vagyok.

2012. jan. 22. 23:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, ha ilyenben meglátnék valakit, akkor arra gondolnék, hogy végre egy stílusos pasi, aki nem olvad bele a tömegbe. Hordd nyugodtan.
2012. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hű, hát a kalap még nem gáz, de a második képen az a nyomorék nevetségesen néz ki. Ha úgy nézel ki benne, inkább ne erőltesd, mert nem stílusos, csak majom.

Nekem egyáltalán a napszemüveggel sok lenne kicsit. És ez inkább nyári, télre rendes sapkát húzz. :D Ennek a színe, fazonja is. :D

De legalább mostmár tudom, hogyha látok egy ilyen kalapos csávót Szolnokon, akkor te vagy, és nem mutogatok rád ujjal semmiért, mert tudom, hogy komplexusos vagy. :D

2012. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nyugodtan viseld

én is szolnoki vagyok és egy évfolyamtársamnak van olyan kalapja mint az első

úgyhogy nem te leszel az egyetlen

2012. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi, akkor nyugodtan hordom majd. :)


Hajrá Szolnokiak ! :D

2012. jan. 23. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be ez a modern Kukorica Jancsi stílus, de hát ízlések és pofonok.
2012. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!