Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki, hogy lány létemre...

Nagyon ciki, hogy lány létemre férfi ingeket hordok?

Figyelt kérdés
Ennek több oka is van. Az egyik az, hogy tél van, hosszú ujjú női inget meg szinte sehol sem lehet kapni megfizethető áron. A másik az, hogy talán az ing az egyetlen ruhadarab, ami jól áll nekem, és úgymond kiemeli az alakomat, ami azért valljuk be, hogy nem éppen egy bombázóéra hasonlít. (nagy mellek, hosszú derék, némi súlyfelesleg, és 150 centi.) Ilyen férfi ingeket pedig bármelyik boltban lehet kapni, szinte mindegyik jól áll, és tuti találok mindig a méretemben. Fiúk, titeket nem zavar?
2012. jan. 21. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy áll de tény hogy érdekes . Bár a mai világban már elmosódnak a határok a férfi és női ruhák között nagy részt !
2012. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%
Ha jól áll, akkor nem kell szégyelleni ;)
2012. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván ha nem állna jól, nem venném fel, és azért anyu is bele szokott szólni az öltözködésembe rendesen. A férfi ingekkel kivételesen nincs problémája. Amúgy semmiféle komplexumom, és perverzióm nincsen ez ügyben. =)
2012. jan. 21. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
hány éves vagy? egyébként nőiben is lehet találni jó ingeket, de az sztem túlzás, hogy egész télen ingben jársz. és az is hülyeség h csak az ingek állnak jól..
2012. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem éppen ciki, gondolom tinédzser vagy :) csak nehogy az legyen, h nem növöd ki...akkor ne csodálkozz, ha leszbikusnak néznek, vagy egy pasi sem akar veled kezdeni. ajánlom neked a v-kivágású felsőket, az a nagymellűeknek jól áll, csak ne legyen túl merész. kérd ki egy eladó véleményét. de ha mindenképp ingeknél maradsz, akkor nézz szét vaterán, ott rohadt olcsón jutsz hozzájuk.
2012. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

A fiúk a nőies nőket szeretik... persze akadnak kivételek.

Ettől még nem kell megváltoznod persze, csak ez így van. Ha pasizni akarsz nőiesedj. Ha nem, akkor jól vagy így. Engem biztos nem zavar.

2012. jan. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem ciki. 6 os nincs igazad honnan tudod mit szeretnek a fiúk? Fiú vagy? Mer én igen és szerintem semmi baj nincs vele
2021. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!