Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan oltozzek fel szombat...

Hogyan oltozzek fel szombat estere?

Figyelt kérdés

Szombat este kell menjek a parommal kicsengetesi vacsorara ami egyben buli is lesz s kotelezo a szoknya viselese. van egy fekete szoknyam de ahoz mit vegyek fel, remelem h meleg lesz szombat este :)


koszonom a valaszokat


2009. jún. 8. 10:12
 1/4 anonim válasza:
100%

fekete szoknyához egy fehér blúzt, ami azért elég ünnepélyes.

de szerintem bármilyen világos szinű felső megteszi,csak elegáns legyen:)

igaz,én egy ilyen bulira egy koktélrucit vennék fel:)

2009. jún. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy nagyon elegáns fekete felsőt is felvehetsz hozzá (pl. ezüst színű strasszkővel díszített, flitteres, hímzett, vagy akármi, ami elegáns, és van rajta vmi, ami megtöri a fekete egyszínűségét). Hozzá ezüst (esetleg csillogós köves) ékszereket és egy fekete magassarkút vennék fel. Persze nem mindenkinek áll jól az, ha csak feketét visel, de én szeretem, és többek szerint jól is áll.
2009. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Na én pont így voltam a nővérem ballagása előtt,nem tudtam milyen felsőt vegyek fekete szoknyához és tűsarkúhoz.Végül egy fekete alapon aranycsillogós toppot akartam egy boleroval.De az nagyon sötét volt,így maradt egy fehér horgolt ujjatlan a fekete boleroval és tűsarkúval.Sokan megdicsérték h milyen szép ez így eggyüt.

Én inkább vmi világos csinos felsőt ajánlok,esetleg rá még egy bolerot.

14/L

2009. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én fekete szoknyához lila strasszokkal díszített ujjatlan felsőt vettem fel. De szerintem feketéhez szinte bármilyen szinű felsőt vehetsz,lényeg h elegáns legyen. Egy szép fekete magassarkú félcipő, vagy csinos szandál és valami kis ékszer és kész is vagy. Csak vigyázz h ha díszes a felsőd,ne vegyél hozzá túl sok ékszert, nehogy úgy nézz ki,mint egy karácsonyfa :) remélem hasznodra válik a tanács :D
2009. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!