Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek tetszik ha egy...

Lányok! Nektek tetszik ha egy fiú csőnadrágot visel? És ha igen milyen színben? Nektek bejőn a türkizkék?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves kvittagirl!


Melyik az a bolt, és hol van, ahol a színes csőgatyákat láttad?

2012. ápr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
utolsó: Mosonmagyaróváron:)
2012. ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Köszi, de mi a bolt neve?
2012. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
jaj nehari nem vagyok móvári azért nem tudtam leírni,csak fogorvos miatt voltam a városba:) De ha ismert vagy móváron el tudom magyarázni hol van pontosan!
2012. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
NewYorker is tele van színes nadrágokkal,szerintem ocsmányok.
2012. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ismerős ugyan nem vagyok, de nagy ritkán járok arra, akkor majd benézek. Meg tudnád mondani a térkép alapján, hogy merre van?


[link]

2012. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát először elmagyarázom inkább szóba nem vagyok jó utcanevekbe én győri vagyok:) Szóval ott a sétáló utca bejárata ugye és ott nem mész be hanem elmész jobbra. Azon a soron lesz a végefelé egy férfi ruha üzlet ott láttam sokat! Kórház mögötti utca pont!
2012. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!