Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen pólóhoz jutni?

Hol lehet ilyen pólóhoz jutni?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szeretnék egy olyan felsőt, ami az angol (nem amerikai!) zászló van, a póló minél nagyobb részét beterítve. :) Tudtok esetleg olyan boltot vagy internetes oldalt mondani, ahol most lehet venni/rendelni?

U.i.: Lehetőleg rövidujjú, könnyű nyári viselet legyen :)


2012. márc. 27. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
New Yorkerben láttam. Mert én meg pont amerikait kerestem és csak angolt láttam:)
2012. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. ápr. 12. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem pont az, amit keresel, de csak ilyat találtam.

[link]

2012. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok, az újpesti Állami Áruházban láttam (lehet most Centrum Áruháznak hívják, nem tudom pontosan de ott van Központ mellett) pont amit keresel. Angol zászlós, beterítve az egész póló eleje és háta, több színben és fazonban! Idén nagy divat lesz a zászlós póló, tele volt az áruház.

Ja, és hétvégén az Ázsia Centerben is dettó!

2012. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, úgy látszik tényleg divat lett, mert a környékünkön is egyre több helyen lehet kapni zászlós pólót, nekem is sikerült már beszereznem. :)
2012. máj. 2. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!