Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szóló tánchoz, milyen ruha...

Minimókuus kérdése:

Szóló tánchoz, milyen ruha illene szerintetek ehhez a zenéhez? 14L

2012. ápr. 7. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

ugyan erre a számra csináltam táncot,csak a teljes verzióra...én egy szürke melegítőnaciba+rózsaszín topba fogom előadni,de előtte lesz rajtam egy ilyen hosszú zsákruha,mert amit én csináltam táncot annak van története is,és ehhez szükséges

egyébként ha sokat forogsz benne akkor pörgős szoknya(rövid,olyan cakkozott ha tod mire gondolok)+top,ha ink olyan hip-hoposra vetted akk fekete feszülős sort+feszülős top

15/L

2012. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem pörgős a táncom, sok ugrással, forgással. Története nincsen, vagyis csak eszmeileg van, hogy van az embereknek egy gyenge oldala, amit nem mutat ki másoknak, és van egy erős, amit a külvilág felé fordít. És színbe merre felé gondolkozzak? Rózsaszín kizárt, mert a duónk ruhája pink, a pirosat pedig utálom. Esetleg valami kék illene hozzá? egyébként ha nem lenne gond le tudnád nekem videózni valahogy a táncodat?:$ nagyon érdekelne! :))
2012. ápr. 9. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
egy olyan élénk világoskék(mint amilyen a decahtlon-ba van 2000-ért pl) jó hozzá,olyan(szintén decatlonos) neonzöld is jó,és ha ugrálós akkor a rövidsortot ajánlom:D
2012. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most a kéknél tartok, és már meg is van hozzá, meg szerintem fehér szoknya lesz :)
2012. ápr. 24. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!