Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fogalmam sincs hogy hogyan...

Fogalmam sincs hogy hogyan kell csinosan öltözni. Hogyan tanulhatnám meg?

Figyelt kérdés

Lapozgatom a divatlapokat, de valahogy nincs érzékem (vagy lehet hogy csak ezt beszélték be nekem) összeválogatni. Más lányok meg tök csinosan fel tudnak öltözni :S

Az a baj hogy kiskoromban a szüleim tökre belémbeszélték hogy a sportos az én stílusom, most meg huszonéves fejjel szeretném megtanulni a "nőies" stílust.

Valami tippet tudnátok adni nekem? Idiótán hangzik, de meg kell "tanulnom" nőnek lenni :S


2012. ápr. 28. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem az a legfontosabb, hogy miben érzed jól magad. Lehetsz nőies egy melegítőben is, ha mondjuk csípőnadrág az alja, top a felsőrész, a fejed búbjára kötöd a hajad, és egy szolid sminkkel dobod fel ezt az egészet. Sok múlik a kiegészítőkön, a lábbeliken. Kétségtelenül a magas sarkú cipők a legnőiesebbek, de dögös lehet egy lapostalpú pacsni is. Használj ékszereket, nyakláncot, karkötőt, gyűrűt, fülbevalót, ezek harmonizáljanak a ruháddal, vagy ugyanolyan színűek legyenek, vagy hozzá illőeket párosíts. A piros például gyönyörű a feketével, de egy rózsaszínnel már borzalmas. A hullámos, szép, lágy esésű haj is elég nőies, a pasik legtöbbje megőrül érte. :) Az ejtett vállú felsők is nagyon jól kombinálhatók egy farmerral vagy leggings-el. Egy szép mintás nejlonharisnya gyönyörűen feldob egy farmerszoknyát, egy szép körömcipő pedig szinte mindenhez jó. :) Remélem, tudtam segíteni.
2012. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi rendes vagy :)
2012. ápr. 28. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!