Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki rendelt már innen?

Valaki rendelt már innen?

Figyelt kérdés

Hogy zajlik a rendelés?Milyen kártya kell hozzá?Utalni is lehet?Hogy történik az euróban való fizetés? Szállítási idő stb. előre is köszi!!

[link]


2012. ápr. 29. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell kártya hozzá, ha paypal-on keresztül intézed, és nagyon biztonságos. Nyitsz egy paypal fiókot ( [link]

Utána, ha kiválasztottad a termékeket, és megvan az utalandó összeg + szállítási díj, akkor ezt az összeget a bankszámládról átuatlod a paypal fiókodra (magyar forintot), ez kb 3 nap mire ott megjelenik (díjmentes az utalás), akkor indítod a rendelést. Egy kicsit számolni kell és ráhagyni, mivel angol oldal, ezért fontban számolják, mult hónapban 368 Ft volt a font így. Ha van dombornyomott kártyád, akkor azt hozzá tudod rendelni a paypal fiokodhoz, ebben az esetben nem kell a számládról utalni pénzt a fiókodba, hanem azonnal indítható a vásárlás. Én csináltattam dombornyomott visa kártyát, mert nem kell 3 napot várni az átutalásra és nem kell számolgatni, hogy mennyit is utaljak. Ha kevesebbet raksz a fiókodra, akkor fedezethiány miatt nem teljesül a rendelés, ha többet raksz rá. akkor a fennmaradó összeget visszautalhatod a fiokodró a bankszámládra, szóval a kártyatársítással sokkal egyszerübb, de az utalásos sem ördöngősség, csak kicsit macerásabb. Innen nem rendeltünk, de máshonnan angliából már igen, kb 5 nap és itt van.

2012. ápr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is valami hasonlóra számítottam, de ahogy néztem euróba kell fizetni. Köszi a felvilágosítást!!
2012. ápr. 30. 01:06
 3/4 anonim válasza:
és megjött? megbízható az oldal?
2015. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem rendeltem végül, de sztem megbízható.
2015. ápr. 1. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!