Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tinik. Ha elménétek a boltba...

Tinik. Ha elménétek a boltba (azt is írjátok le hogy milyenbe pl. new yorker. ) milyen ruhákat vennétek? (menő, divatos. ) Pls linkeljetek be képeket!

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.(Csak lányok) :)

2012. máj. 4. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
csak olyat ami naagyon megtetszik, divattól menőségtől függetlenül 23l (ha nem tini is beleszólhat)
2012. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké kösz;)
2012. máj. 4. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Fekete vagy fehér színű blézer, sötétkék vagy fekete leggings telitalpú szandál [link]

de nem fehérbe semmiképpen, feketébe talán vagy sötétkékbe

New yorker az irtó gagyi, oda ritkán járok, inkább a zarába venném meg ezeket vagy a h&m-be

2012. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsóval ellentétben én nem gondolom hogy a New Yorker annyira rossz lenne. Persze, vannak ott rossz dolgok is, de ki lehet fogni nagyon jókat is, csak keresni kell. Én nagy átlagban oda szoktam menni, mivel ott szoktak lenni általában amik nekem tetszenek. Mindig azt veszem meg, ami tetszik és jól áll, nem a divatot nézem, egyáltalán nem is követem a divatot, teljesen más stílusom van. Emiatt párszor meg is szólnak.
2012. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!