Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teszveszen/ebayen lehet kapni...

Teszveszen/ebayen lehet kapni hamis Converse cipőt 4-5 ezer forintért, ami teljesen ugyanúgy néz ki, mint az eredeti. Pesten nem lehet valahol venni?

Figyelt kérdés
Mert rendelni nem szeretnék.
2012. máj. 5. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én a kínai piacon érdeklődném...de csak tipp
2012. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Én most rendeltem Amerikából 6ezerért postaköltésg nélkül. IZGAZI. nem hamis. Egyenesen a gyárból hozzták ki.:D
2012. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
*IGAZI :D
2012. máj. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ó de jó neked :) Sajna nekem nincsen ebayes accountom, se paypal se semmi, ezért nem szoktam rendelni :/
2012. máj. 6. 00:26
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen naiv kiscsikókból meg libuskákból élnek meg a csaló kereskedők


"Amerikából 6ezerért postaköltésg nélkül. IZGAZI. nem hamis. Egyenesen a gyárból hozzták ki"


Ez valahogy nem gerebe. Az eredetit ugyanis Vietnámban gyártják. És honnan tudod hogy IGAZI nem hamis ha még ide sem ért és nem láttad? Azért mert azt írta az eladó? Elárulom hogy egyik eladó sem fogja azt írni hogy pisiseknek való szart fogsz kapni.


Több száz alkalommal rendeltem külfölédről és Amerikából a legritkább esetben postáznak "ingyen", akkor is csak pár grammos sz@rokat.


Tényleg lehet olcsóbban külföldről vásárolni de ne higgyük már el hogy 20%-áért megkapjuk. Mert abban a 3-4-5 ezer forintban már benne van a postaköltség. Hiába írják hogy ingyenes, a posta senkinek sem dolgozik ingyen.

Amikor converse cipőt vettem külföldről 14000-be került a hazai 21000 helyett, de ebből 6000 Ft volt a postaköltség.


A vaterán a minap láttam 3100 Ft-ért is converse tornacipőt. Biztos vagyok benne hogy néhány hét múlva elkezdődik a hisztéria hogy senki nem kapja meg a cuccát vagy csupa hamisítvány. Ha megnézitek a vaterás fórumokat akkor láthatjátok hogy hány embert átvertek már ezzel .


Persze meg is érdemlitek ha ilyen buták vagytok.

2012. máj. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Aztán meg megy a fikázás, hogy a Converse egy szar, hogy egy ócska vacak tornacipő, hogy x nap/hónap alatt szétesik. Érdekes. Nekem van jópár, az elsőt jó egy éve vettem. Semmi bajuk, mondjuk az igaz, hogy nem minden nap hordom. Persze hogy hamisítják. Mit nem hamisítanak?
2012. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Kedves fikagép!:) ill. 06:36.(Most konkrétan az any*dra gondolok meg az ő pics*jára:))


Képzeld már rég ideért a cipő. Arról nem is beszélve, hogy a rokonom küldte el Amerikából, aki ott dolgozik. (a gyárban.) De nem csak rokonoknak küldi ennyiért.:)

Még esetleg valami felvetés? probléma? Nem hamis, és tényleg nem volt postaköltsége. De persze én egy buta liba vagyok. Elnézést.:)

2012. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hmm, hát köszönöm a válaszokat, bár nem pont ilyenekre számítottam.. Mindenesetre mindenkit felpontoztam.
2012. máj. 6. 22:45
 9/11 anonim válasza:
Hat en is USAban elek,de egy mezei Converse $44.99. Egy 1 kilogrammos csomag postakoltsege az USA-bol $24,16 Kizart hogy a "rokon" USA-bol eredeti cipot kuldott neked ennyiert :)
2012. máj. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
:D Ennyire tényleg nem lehetsz naiv... 6ezerért eredeti, persze...:)
2012. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!