Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok nekem ilyen összeállí...

Tudnátok nekem ilyen összeállításokat linkelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valami képet, vagy oldalt tudnátok nekem mutatni, ahol nyáriasabb ruhák(rövidujjú, rövidnadrág, esetleg szoknya, lehet magassarkú is)vannak és emellett a rockosabb/punk/metál vonal is megmarad? Nem kell ilyen nagy bakancsokra, meg halálfejekre gondolni, csak épphogy legyen benne, amiről "felismerik" az irányzatot. Lehet nőiesebb is. Légyszi, aki ért valamennyire hozzá segítsen, mert én kb. hülye vagyok a divathoz és vásárolni is utálok, így az összeválogatásban sem vagyok jó.

Előre is köszönöm a válaszokat!

21/L


2012. máj. 22. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem segítettem :)

2012. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cipő helyett egy fekete magassarkú: [link]
2012. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ő rockeres-e, de azért hátha:

[link]


[link]

2012. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem akarod túlzásba vinni, akkor a kiegészítőkkel játszadozz! övek, órák, hajba valók, körömlakkok, ékszerek: fülbevaló, nyaklánc, bokalánc, gyűrű


Ide több cipőt szúrtam be, nem tudom milyenre gondoltál. :)) Ha gondolod, akkor írj privátot, mondj még feltételeket, pl kedvenc szín, egy bizonyos kedvenc ruhadarab, és csinálok még ilyen szettet. Remélem tetszik. ;)

[link]

2012. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A táska is lehetne egy bordós, pirosas szín: [link]


Ilyesmi karkötők még kiegészítőnek: [link]


[link]

2012. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!