Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Engem sokkolt Tolvai Renata...

Engem sokkolt Tolvai Renata atlatszo koltemenye. Ez a normalis, hogy egy zenei dijatadon igy kell megjelenni?!

Figyelt kérdés
Neten ra lehet keresni....kb nyugidtan stirolheti az egesz vilag a melleit.Undorito! Mint egy komplett p.rnostar!

#Tolvai Renáta #botrány #kihivo ruha #izlestelen #ribiszkusz #zenei dijatado.
2012. jún. 16. 16:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam a Cometen és hát.. élőben még durvább volt!

Tudod az ilyeneket azok csinálják, akik már nem tudnak mit felmutatni, és valamivel fel kell magukra hívni a figyelmet :)

2012. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Nagyon csúnya és megbotránkoztató... :S
2012. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nm akarom kritizálni, és elfogadom ha vki ilyen merész,de annyira látszik,hogy csak a hírnév miatt vette fel..
2012. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Inkabb szanalmas, kb mintha a zenei tehetsege nem lenne eleg , hogy a figyelem kozpontjaban maradhasson. Raadasul ezzel nem valami jo peldat sugall az embereknek, egy allitolagos sztarnak , pedig sztem meg kellene ennek az elvarasnak is felelni.Hiszen sok gyerek egyenesen balvanyozza a sztarokat es peldaertekunek tartja egy sztar viselkedeset es oltozkodeset.Valahogy en nem ezt tartom a kovetendo peldanak.
2012. jún. 16. 17:27
 5/23 anonim ***** válasza:
Rákerestem...én inkább szánom. Ezen még röhögni se lehet, mert tényleg szánalmas. Buta liba.
2012. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem se normális, pedig Renit kedvelem, nagyon jó hangja van élőben is. Viszont ha Lady Gaga csinálja, akkor mindenki csak istenítené, hogy milyen bevállalós és milyen jó ez! Pedig Gaga sokkal rondább és szerintem a zenéje is sz@r... Aki nem ért egyet velem, az nem, ne kezdjünk el Lady Gaga zenei pályájáról veszekedni, eleget megtettem már. Ennyit nem ér.
2012. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Egyébként engem a mumifikált macskás képe jobban sokkolt: [link]

Ilyet azért tényleg nem sokat látni.

2012. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ezt a kepet pont tegnp lattam....es hat eleg gusztustalan. Olyan macskaellenes feelingje van.
2012. jún. 16. 19:33
 9/23 A kérdező kommentje:
Engem nem erdekel Lady Gaga ennel a kerdesnel, egyebkent Lady Gaga csoppet nagyobb sikert ert el es amit csinal O se a karrierje elejen csinalta.Tolvai Renit meg kb Magyarorszagon ismerik es kesz.Tul sokat meg nem mutatott fel, hogy ilyen megbotrankoztato oltozekben jelenjen meg NYILVANOSAN!!!
2012. jún. 16. 19:36
 10/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk LG-nak teste is van az olyan ruhákhoz.
2012. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!