Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan kabátokat és felsőket...

Olyan kabátokat és felsőket mindenféle ruhadarabokat szeretnék vásárolni ami tipikus angol vagy brit ruha Ajánlanátok valami oldalt vagy hasonlót ahol ilyen ruhákat be tudok szerezni? Vagy bolt valahol Magyarországon

Figyelt kérdés
például amiben a ravasz az agy és a két füstölgő puskacső, blöff vagyis minden angol filmben van, angolok hordják
2012. júl. 6. 23:23
 1/4 anonim válasza:

A 'ravasz az agy...' - ban nincs semmi extra, pár öltöny (£100-300), esetleg pár burberry vászon kabát (£400-1600, és pár jo minőségű bőr kabát.


Fiú esetleg lány vagy? :D


www.asos.com

www.topman.com


(ezek szállítanak HUN. közép árkategóriások, de náluk is van Limited Edition stb ami borsosabb)

2012. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze ezek a kabátok amik nagyon tetszenek nem is kell ,h extra csak az a tipikus legyen am fiú vagyok
2012. júl. 7. 16:50
 3/4 anonim válasza:
mindenképp nézz szét a két oldalon. megfizethető ár, és szállítás. legalábbis én onnan rendelek :D
2012. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon jó az egyik kösz már 70 fontért nagyon jó kabátokat láttam rendelni is fogok kösz szépen a másik oldal viszont kicsit drágább majd ha keresek onnan is veszek XD
2012. júl. 10. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!