Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen trükökkel lehet optikai...

Milyen trükökkel lehet optikailag kissebbíteni a lábfejet? (a magassarkún kívül)

Figyelt kérdés
Az én problémám a lábméretemmel kapcsolatos.159 cm-es testmagasságomhoz 39-es lábméret társul, ami szerintem elég nagynak minősül az alacsony termetemhez képest. Ha lennék vagy 170 cm, akkor azt mondanám ok, ez természetes, de így, kicsit fura! Ráadásul elég hosszú lábujjaim vannak. (szerintem két számot csak a lábujjaim tesznek ki! Olyan rossz, mert a legtöbb alacsony lánynak 36/37-es lába van, én meg úgy érzem magam, mintha békatalpakat viselnék. A sportcipőkkel próbálok valamennyit "csalni" (egy jó fazon vagy sötét szín), bár nem mindig tudok, a papucsoknál viszont képtelenség! . Akkor mindenre fény derül! Tudtok esetleg olyan trükköket, amelyek használatával optikailag kisebbnek lábfej? tűnhet a lábfej? (a magassarkút leszámítva) Ha esetleg van még olyan alacsony termetű lány, aki hasonló gondokkal küzd, írjon nyugodtan!
2009. júl. 13. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
nekem a 172 cm-hez 41es láb párosul, bocs h nem írtam hasznosat, én is várnám az ötleteket :D
2009. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

nekem 170cm és 38.szerintem pont jó.

bocsi de én sem tudok semmi hasznosat írni.

2009. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
énis pont ennyi cm vok és 35-ös a lábam.Ez is gáz mert alig kapok normális cipőt.
2009. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 173 cm lábamhoz 41 es cipőméret nem semmi..

Nah igen a magassarkú ami akkor ne hordj olyan nagy bufli deszkáscipőt és sajna a dorkoról is lekell mondanod..:(

2009. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!