Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek miért hord Vujity...

Szerintetek miért hord Vujity Tvrtko mindig baseball sapkát? Nem illetlen pl műsorokban ez?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom,hogy ez a hülye nem veszi észre magát mekkora paraszt és illetlen? Vagy takar valamit? Esetleg kinőtt egy szarva a fején?Vagy valami horogkereszt tetkója van? Vagy lyukas a feje? Szerintem egy bunkó paraszt!!

2012. aug. 1. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Lehet lejár a fejéről a bőr. (Értsd: f*szfej.)
2012. aug. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
hozzáragadt a fejéhez xd
2012. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Antimod ***** válasza:
Valószínűleg szégyelli, hogy kopaszodik.
2012. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem azért, mert paraszt vagy illetlen, hanem azért, mert bőrhibái vannak és nagyon szerencsétlen a fejalakja is. Ebben az esetben megérthető szerintem
2012. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Olyan helyeken járt, olyan problémákra akarja felhívni a figyelmet, amikről más ember nem is tud. Nem értem, hogy a mai világban, mikor VV sztárok a képünkbe nyomják a szilikonmelleiket, mást sem látni, csak csöcsöket meg seggeket, akkor egy rohadt sapka miatt miért kell leparasztozni valakit, aki pláne egy olyan embert, aki inkább maximális tiszteletet érdemelne, hogy próbál tenni valamit az emberiségért. Egyébként meg tényleg azért hordja, mert nincs szép fejformáa és kopasz is hozzá.
2012. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolso adom ;)
2012. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
MERT ILLETLENSÉG HÖLGYEIM ÉS URAIM!
2012. aug. 9. 19:31
 8/9 anonim válasza:
az nem illetlenség amikor a valóvilágos meg az xfaktoros hü...ék a népet nap mint nap átverik az nem?
2012. okt. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert gombás a feje.
2012. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!