Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen gyakran válogatjátok...

Milyen gyakran válogatjátok át a ruháitokat? Mit kezdtek a megunt, kinőtt ruháitokkal?

Figyelt kérdés
Konkrét tippeket is várok, hogy hová vihetem a ruhákat, amiket már nem hordunk, de jó állapotban vannak.
2012. aug. 26. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én akkor amikor túl kupisnak tűnik a szekrényem. Akkor az egészet kiválogatom. Igazából nincs olyan ruhám amit unok, csak olyan amit kinőttem. Amikor ilyen "nagyválogatást" tartok 1/2 vagy 1 zsák ruhát szedek össze, amit lerakok a pincébe és kb 1 hónap múlva amikor biztos vagyok benne hogy nem kell , elvisszük ilyen konténerbe, ami a nagy bevásárlóhely mellett szokott lenni. Amit aztán a rászorultaknak adnak.
2012. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok:

Ha van a közeletekbe használt ruha bolt , akkor lehet hogy megveszik tőled ha tényleg jó állapotban van. De ezt meg kell kérdezni, mert nem biztos hogy megveszik. Én már gondoltam hogy meg kellene kérdezni csak még nem volt rá alkalmam.

2012. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A megunt ruháimat felújítom :)

A youtube-on rengeteg "DIY" videó van. böngész, rengeteg jó ötlet van. Meg én innen is szoktam mazsolázni :

[link]

2012. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia en lb evente egyszer valogatom at es eladom vateran vagy turkaloba beadom vagy a rosszabbakat szegenyeknek elkuldom vagy a baratnoim ek adom amit kernek
2012. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet az átalakítás is:) de most már annyira nem férünk el, hogy muszáj lesz üríteni a szekrényeket. Szeretném, ha valaki olyan kapná meg, aki örül neki. Egy két darabot megpróbálok eladni.
2012. aug. 26. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!