Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen rocker ruhák vannak...

Milyen rocker ruhák vannak divatban most?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és szeretnék rockeresen öltözködni olyan rise against, hinder meg paramore rajongóvszinten. Valaki tudna linkelni ruhát meg kiegészítőket?
2012. nov. 2. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

OFF: olyan nincs, hogy rocker divat! azt veszel fel amit akarsz!!! nincs rá szabály!

ON: amit látsz kedvenc bandáidon az adhat ötletet.

a rockerség nem holmi divathóbort, nem csak az öltözködésről szól, életérzés, gondolkodás...

2012. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megcsapott a kérdés... a rockerek pont leszarják a divatot. Azt veszel fel ami tetszik és kész.
2012. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az előttem lévőknek igazuk van, de ha már kiírtad a kérdést..

A rock stílus alapvetően egy életforma. Ha azt akarod követni akkor érdemes csak úgy öltözködni.

Amúgy most divatban vannak a fényes, bőr, lakkozott, szegecses cuccok, szóval hajrá.

2012. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Divat és rock egy pozitív mondatban...hova jutott ez a világ?!

Amúgy divatrocker ne legyél szerintem...viszont javaslom a szegecses kiegészítőket...öveket,csuklószorítókat, bőr cuccokat...

2012. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én egyféle "rocker divatban" vagyok otthon az pedig a koptatott bőrzakó, bőrszíjak, bőrnyakláncok...nem tudom hol laksz, de itt békéscsaba, szeged, debrecen körül sok boltot tudok neked mondani ahol lehet szegecses és fa-bőr kiegészítőket venni:)
2012. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!