Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barna gatyához milyen pulóver...

Barna gatyához milyen pulóver illik? 16F

Figyelt kérdés

Akarok venni bershkába vagy new yorkerbe barna gatyát csak nem tudom hogy milyen színű pulóver illene hozzá.

Van szürke,fekete,kék színű pulcsijaim ezenkívül 1db fehér és 1db lila kapucnisom. Ilyesmihez képzeljetek már el egy pulcsi színt:

[link]

[link]



2012. dec. 8. 20:28
 1/9 supra01 ***** válasza:
szerintem a kék kivételével bármelyik jó hozzá, persze attól is függ milyenek azok a felsők anyaguk, stílusuk alapján
2012. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kek es a lila pulcsidat felejtsd el ehhez a nacihoz, ha nem akarsz papagajkent tündökölni :) A többi mehet :)
2012. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön a barna-fehér kombináció.:)

De nyugodtan felvehetsz hozzá még feketét, szürkét, vagy ugyanolyan barnát. A kék és lila színt viszont fel se próbáld!;)

2012. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
fekete, kék, lila kilőve. Szürkével és fehérrel jó, és ez amúgy is egy csini gatya :)
2012. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz új pulcsit, szerintem a fehér vagy fekete illene hozzá. Ha meg újat veszel akkor rozsda szín, sötét bordó vagy valami okker vagy ón sárga menne hozzá.
2012. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

olyan zara cipőm van, mint az első képen ami van :D

van barna farmerom, ahhoz fehér vagy fekete vékony kötött pulóvört szoktam felvenni

2012. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és cipőileg? van barna bakancsom. viszont ilyen adidas cipő menne-e hozzá? [link]
2012. dec. 28. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:
ez a cipő egyáltalán nem illik hozzá, inkább ilyesmi: [link]
2012. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 supra01 ***** válasza:
Milyen a bakancsod? Muti!
2012. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!