Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetek olyan csizmát,...

Hol vehetek olyan csizmát, ami vastagabb vádlira is jó?

Figyelt kérdés
Kicsi a lábam, 37-38-as, de sajnos elég széles és magas a rüsztöm, és vastag a bokám meg a vádlim.. Cipőt sem találok túl könnyen, de az még hagyján, az igazi tortúra ott kezdődik, amikor csizmát keresek. :( A bebújós csizmák helyből kiesnek, mert nem tudom beletuszkolni a lábfejem annyira magasan fekszik a csontom, és ha sikerül is nem jön fel a lábamon, mert vastag a vádlim. Valamelyik nap már egy 41-es csizmát próbáltam fel, de az se fért rá a vádlimra. Teljesen el vagyok keseredve, az egyetlen csizmám már jön szét annyira szétjártam a talpát, de nem találok másikat, és ennél már csak hidegebb lesz.. :( Tényleg nem gyártanak nekünk, vastagabb lábú nőknek csizmát? :(
2012. dec. 17. 14:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként bokacsizmám van, de azt is nehezen találok, mert ugye a magas rüszt miatt alig fér bele a lábam a 37-es lábra tervezett cipőkbe, ezért kell 38-ast hordanom. Na meg ha bele is fér, gyakran a cipzár nem jön fel, mert túl vastag a bokám.. De -10-15 fokban nem elég nekem egy bokacsizma, főleg hóban-sárban nem, mert tiszta víz és latyak lesz a nadrágom, és aztán lefagy a lábam, ráadásul nincs ami melegítse a lábszáram. Nem tudom mit csináljak már.. Pedig nem is vagyok különösebben kövér, és mikor hajszál vékony voltam is ilyen volt a vádlim, a boka, rüszt meg pláne nem változik a súllyal..
2012. dec. 17. 14:06
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha megtaláltad a választ, szólhatsz nekem is. :(

Ugyanilyen a lábam. Széles, magas, vastag. Raádásul hosszra kicsi. 36-os. Magassarkúból 35-ös kell(ene).

Idén se találtam rá csizmát.

2012. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!