Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tönkre fog így menni a csizmám?

Tönkre fog így menni a csizmám?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen linóleum padló van, amin az új csizmám talpa vastag fekete csíkokat hagy. Ez miért van? Ilyenkor "radírozódik" az alja? Hamar el fog kopni így? Más felületeken nem hagy nyomot, szóval gondolom a linóleummal van valami furcsaság... mindenesetre nem szeretném, ha néhány hét múlva nem maradna talpa a csizmámnak :(

2013. jan. 5. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy kopik-e, de én biztos nem hordanám a munkahelyemen. Nem szeretném ha minden az én nyomommal lenne tele, meg a takarítót is csak bosszantanám vele.
2013. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A munkahely szerencsére saját vállalkozás, és raktározással foglalkozunk, szóval a padló amúgy sem makulátlan. Amúgy nap végén a szokásos felmosással könnyen eltűnnek a nyomok. Várnék még válaszokat:)
2013. jan. 7. 08:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez miatt különösebben kopna, szóval ha eddig nem vetted észre, hogy elvékonyodott volna, akkor nincs gond. Nyilván nem egyik napról a másikra fog eltűnni a csizmád talpa, észre fogod venni, ha mégis nagyon kopik.
2013. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!