Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » TÁSKA? Létezik jól kinéző...

TÁSKA? Létezik jól kinéző "hátizsák"?

Figyelt kérdés

Gerincbetegség miatt nem hordhatok se félvállasat, semmilyen szép táskát. Csak kétvállas táskát hordhatok (a terhelés miatt), de el nem tudom képzelni hogy létezik szép kétvállas. Annyira más világ. :(

Szal aki tud ilyesmi táskáról, az linkeljen, kommenteljen, ajánljon, vagy ha tudtok más alternativát társka-ügyileg, akkor köszönöm!


Pls help!



2013. febr. 16. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen hatizsakra gondoltal?( iskola taska\ kirandulo taska). Lany vagy fiu vagy? Nagyon keves adatot adtal meg. Sajnos igy nem tudok nagy segitsegedre lenni. Vannak szep hatizsakok is. Amugy milyen a stilusod?
2013. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

se kiránduló, se nem iskolatáska. fiatal nő vagyok, és szerintem a mai 15-25 éves korosztály legtöbb tagja érti miről beszélek. a válltáskák annyira szépek, egyszerűek, praktikusak, és nehezen lehet gyártani belőlük rondát. már nem vagyok iskolás, de nem is kiránduláshoz kell, hanem mint minden nőnek, a mindennapokra. az is ugye nyilvánvaló hogy egy nőnél mennyi minden kell legyen egyszerre. de azért annyira nem sok minden hogy iskolatáskát hordjon!

szóval értitek? alapból az iskoláska típusok olyan "bután" állnak a nem iskoláskorú embereknek.

Szóval ezek a táskák az általánosak: [link] ezek csinosak. De nem tudom elképzelni hogy létezhet "kétvállas"-ba jó táska. Ezért kérem a segítségeteket. Hogy ha valaki tud ilyenről, vagy akinek van más ötlete hogy milyen táskát lehetne hordani ami nem egyoldalúan terheli a hátat mint a linken levők és a mai táskák 99%-a, szóval örülnék. Mert biztos vagyok benne hogy létezik, léteznie kell :)

2013. febr. 16. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Például ez:


[link]

2013. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
amit a 4. linkelt,az most nagy divat lesz.
2013. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!