Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szívesen vennék egy kalapot,...

Szívesen vennék egy kalapot, de nem merem, mert szerintem pár nagy dumás arc beszólna vagy kiröhögne miatta, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy szard le.


Bár, ha letudnád, akkor nem itt kérdeznéd, mit tegyél. Így, ha nem vagy biztos benne, hogy nem veszed fel a piszkálódást, (egyébként nem is biztos, hogy beszólnának, csak úgy gondolod) vagy nem bírod ki, hogy 3 napig te vagy a téma a kalapoddal (utána úgy is találnak érdekesebbet, egy kalapon nem lehet hetekig témázni) akkor inkább ne vedd meg, mert úgy sem fogod felvenni nehogy beszóljanak.

2009. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A mi sulinkban is van egy lány, aki midnig kalapokban jár, van neki mindenféle, átlagosak és eléggé érdekesek is. Itt mindenki csak KalaposLánynak hívja. De nem sértésből, csak ez úgy ráragadt.

Szerintem nagyon divatos tud lenni kiegészítőként, és ha nem foltyon azt hordod, bizto, hogy nem fognak ezen vsámcsogni.

Manapság annyi érdekes divatirányzat alakult ki, hogy szerintem egyáltalán nem vészes, ha fel mered vállalni, hogy ez tetszik neked.

2009. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy srác vagyok, neked is kössz a választ :)
2009. szept. 15. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Srácon se gáz sztem.

Én megprobálnám a helyedben :)

Amugy se számit a sok hülye mitmond :P Mert aki bepofázik, az az :D

2009. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szeretem a kalapokat,főleg fiúkon.Sajnos ritkán látok,pedig különlegesek.Hordhatod nyugodtan.Én is szeretnék,csak nem találok 3szög alakút,mint a 18.században.(majd netről rendelek,ha lesz pénz)Biztos néznének benne,de nekem jól állna. 21/L

Milyen kalapot szeretnél?

2009. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha Takács Nicolas félére gondolsz, az bejövős :)
2011. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!