Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem engedik a szüleim, hogy...

Nem engedik a szüleim, hogy rocker legyek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem a rock zenét stílust öltözködést de a szüleim nem engedik,hogy feketébe halálfejes cuccokba járjak, mert szerintük túl durva és hogy nem áll jól egy fiatal lánynak pl. egy bakancs! Hogy vegyem rá őket, hogy rocker legyek? Mi tévő legyek?

2013. márc. 14. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
A rockerség pont a lázadásról szól, ha te anyuci engedélyét akarod ahhoz hogy rocker lehess akkor sose leszel az. Ehhez nem kell engedély, egyszerűen olyan ruhát veszel csak fel és kész. Ha tetszik otthon, ha nem... majd megszokják.
2013. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Hallgass rájuk. Még fiúknak is gáz, de egy lánynak nagyon.

A zenéz szeretheted és hallgathatod akkor is, ha nem öltözöl ízléstelen cuccokba.

2013. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A rockerseg nem arrol szol, hogy mit veszel fel. Nem kell egybol az egesz szekrenyedet fekete halalfejes cuccokkal megtoltsd. Amugy nem kotelezo csak feketeben es halalfejes cuccokban jarni es a bakancs sem elorias, sot!
2013. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

A legtöbben szerencsére kinövik ezt a korszakot :)

Én is voltam "rockerlány" hordtam fekete felsőt meg bandás pólót, de bakancsot soha. Voltak fekete körmeim és sok fülbevalóm, szegecsláncom, de gyorsan kinőttem. Tele volt a szobám rocksztáros poszterekkel, sok-sok CD-t vettem a kedvenceimtől, aminek főleg anyám örült :D Nem akadályoztak meg semmiben, bár az anyai kritika hatásos volt, hamar lebeszélt a feketéről.

Ezután éles váltásként, első nagy szerelemként jött a discoláz, és inkább a színes, csajos rucikat részesítettem előnyben, megdobta az önbizalmamat és a rajongóim számát is :)

Persze így se voltam egyszerű kamaszlány, jó párszor jöttek a szüleim reggel a discohoz, mert nem találtam haza a buliból, de ezt is túléltük. Ez így volt szép és kerek. Nem voltam soha ribanc, k.rva vagy ilyesmi, csak mertem élni, kiélvezni a fiatalságom.


Attól hogy szereted az adott zenei stílust, nem feltétlen kell aszerint is élnek és öltözködnöd!

2013. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ennyi lázadás van benned, akkor anyádéknak igaza van.

Amúgy meg nem kötelező nekik öltözni. Szépen elmész és megkeresed a bakancs és cuccok árát, megveszed. Ennyi.

És rocker tényleg nem a ruhától leszel, ha anélkül nem is érzed magad annak, akkor csak egy nyomorék pózer leszel.

2013. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól leszel Rocker,hogy fekete ruhákat aggatsz magadra. Hordj olyat ami tetszik és közben hallgass rock zenét.

Ha tényleg sötétebb színekre akarsz váltani akkor inkább fokozatosan tedd, vegyél sötétkék pólókat, feketét és úgy haladj. A szüleidnek is lesz ideje hozzászokni :D

2013. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyél az.

Nem lehet meggátolni. Érezni kell. Az érzelmek pedig, nem törölhetők.

2013. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Miculi válasza:
100%

Ez a nem áll jól dolog elég relatív...inkább csak nekik nem tetszik. Vagy rosszul gondolom?

Ha szeretnéd, hogy a szüleid mindenbe beleszóljanak később, akkor engedelmeskedj. De mutathatsz önállóságot is.

Azaz csapj egy kis Slayert és ha kapsz kest, fogod magad megveszed a csukát vagy bakit ami tetszik, felteszed a nacira /vagy szoknyára ahogy én szoktam/ a láncot, egy jóféle bandás pólót kapsz fel és kész is vagy. Anyudék csak nem rángatják le rólad :P

Ha egy picit is rugalmasak a szüleid viszonylag hamar hozzászoknak. Ha nem, így jártak :))

Ha úgy érzed, hogy tényleg te vagy ha úgy öltözködsz, viselkedsz, akkor ne hagyd, hogy saját akaratuk szerint formáljanak. De ez saját vélemény, nálam bevált. Ám nem tudok felelősséget vállalni, hogy neked is bejön.

Ja, és az első bakimra gyűjtögettem és megvettem. Ha már megvan nem tudnak vele mit kezdeni...akárcsak a piercinggel.

Egy kort kérdezhetnék? Előre is köszi :) "Long live Rock n' Roll" \m/

Üdv, 17/L

2013. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
87%
Sehogy, ha az probléma, hogy apuci, anyuci nem engedi meg, akkor inkább hagyd az egészet. A rocker létnek nem a ruha a lényege (bár én is így öltözködöm, de csak, azért, mert ez a kényelmes és hasznos), hanem az, hogy égjen benned az a tűz amitől érzed, hogy nekimennél a világnak. Ha ez nincs meg, akkor csak te is annyit fogsz mondani, hogy voltam rocker, de kinőttem.
2013. ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
35%

Ilyenkor le kell harapni a szüleid fejét de azért előtte küld el őket a pics#ba.v

Amúgy rapper vagyok, de azért a valós véleményem: szerintem ha ekkora kurv#nagy elnyomásban élsz a szüleid által akkor ott baj van.

Ja meg ezt nem így kell intézni. Meg mondod nekik szépen hogy rocker vagyok b#zdmeg és sz#rok rátok :D

2015. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!