Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan készíthetnék ilyen...

Hogyan készíthetnék ilyen egyszerű karkötőt? (képek lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Biztos könnyű de nem jötem még rá a logikájára.Próbáltam már hajgumival de nem sikerült :S


2009. szept. 24. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Ilyent nem lehet csinálni.
2009. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

vhogy csak megcsinálták :D

és boltban nem láttatok ilyet vhol?

2009. szept. 24. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
tömítö gyűrű :) egyszerű énis megtudom csinálni szal nem nehéz :D de lehet venni mindenféle színben is :)
2009. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

rákerestem a neten de mindenféle vas dolog jött ki.

hol lehetne ilyet venni?vagy tudsz mutatni egy linket ahol ilyenek vannak?

előre is köszi =D

2009. szept. 24. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez két külön gumigyűrű, lehetett kapni színesben is régebben. Össze van rakva, megpróbálom elmagyarázni, hogyan lehet megcsinálni.

Szóval van 2 kör alakú rugalmas karika. Egymásra rakod őket elcsúsztatva, hogy a két oldalon egy-egy félhold látszon. Ami belül van a két metszéspont között, azok közül azt, amelyik alul van, felfelé hajlítod, és összefogod a másik felével. Ami meg felül van, azt hátulra hajlítod és azt is összefogod a másik felével, és széthúzod. Megpróbáltam lerajzolni, remélem oké lesz í magyarázással együtt: [link]

2009. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hm
2010. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a Rossman-ban vettem egy csomag Skobydoo-t, még annak idején amikor az volt a divat, hogy kulcstartót fonunk belőle. Most elővettem és vágtam 2 szakaszt és összeolvasztottam gyertyával. Most van 9Színű karkötőm :D
2010. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!