Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudok a lábamra cipőt...

Nem tudok a lábamra cipőt venni, mert a 36-os szorít, tör, a 37-es pedig nagy. Más is van így ezzel vagy csak az én lábam ilyen?

Figyelt kérdés

Melyik üzletben lehet feles méretek is vásárolni? (Pl. 36,5)

Előre is köszönöm a választ.



2013. ápr. 22. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Régebben volt egy Adidas Superstar cipőm és az 37,5-es volt. Szóval az Adidas márkának tuti, hogy van.
2013. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
általában a drágább cipőknek (értsd:márkás) vannak feles méretei.
2013. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, 38, 39-es a lábam. Van amiből jó a 8-as, pl papucs, szandál, de cipőnél már nehezebb, sokszor járok úgy egyik kicsi, másik nagy. Elvileg kéne lenni feles méretnek is, de a legtöbb helyen nincs. Elszámozások is vannak bőven, így azt tudod csinálni, hogy addig próbálgatsz, míg nem passzol az egyik. sajnos nem sok olyan bolttal találkoztam, ahol van feles méret, inkább a sport márkáknál szokott lenni.
2013. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sportcipőre vagy ünneplőre gondolsz? Mert sport cipőknél nem zavaró a picit nagyobb, viszont a magassarkú vásárlást megnehezíti.

Sportcipőt több márkából kapsz, a Converse-nek is van feles mérete. Magassarkú esetében sajnos nem tudok segíteni, nekem szerencsém van és a 37-es általában jó rám. A drágább boltokban szerintem szoktak lenni feles méretek.

2013. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem sportcipő. Magassarkúra vagy balerinacipőre gondoltam. Sajnos a női cipőkből csak pántosat tudok hordani. :(
2013. ápr. 22. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam a Martens bakancsokkal, UK 5-ös szorít, 6-os lötyög. Végül tettek bele nekem egy komfort talpbetétet, ami kicsit kitöltötte a cipőt, és máris jobb lett, örülök,hogy nem próba nélkül vettem meg :D
2013. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A zselés talpbetétek állítólag nem sokat érnek kényelemfokozás szempontjából, de egy ismerősöm ezeket használja magassarkúba. Ő így küszöböli ki a méretproblémát, egy próbát esetleg neked is megér.
2013. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia,vegyél füzös magas sarkut,szerintem nagyon menök most ezek!A feles cipők már évek óta nem léteznek,ugy tudom!Sanyi
2013. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!