Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FONTOS! Ilyet lehet otthon...

FONTOS! Ilyet lehet otthon csinálni?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy van egy csomó márkás, szép állapotú (hibátlan, sok új címkés közte) ruhám, táskám, cipőm stb. nem turiból hanem az én (és családom) ruhái, szinte mind márkás és már nem férünk, nagyon sok helyet foglalnak, szeretnénk szabadulni tőlük :) viszont a mennyiség miatt soha nem adnám el őket egyesével, egy darabig csináltam h feltöltögettem oldalakra, volt h ruhacsomagot is, de így soha sem fog elfogyni, és arra gondoltam (csak nem tudom legális-e) hogy meghirdetném 1-2 nap hogy el lehet jönni a házunkba és szépen kiválogatni, felpróbálni, akár csere-berélni, csak vigyék el :) (most dobtak be hozzánk 1 ilyen szórólapot, tehát más is csinált ilyet a környéken, de attól még lehet h illegális a saját otthonban ilyet tenni). Mit gondoltok erről? Működhet ez így? Addig csinálnám míg el nem fogy, sztem 2-3 hétvége alatt elvinnék. Ezért megbüntethetnek ha olyan valaki olvassa el a szórólapot?

2013. ápr. 23. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobbat mondok. Add oda rászorulóknak.
2013. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság h ezek a ruhák nem kifejezetten vöröskeresztnek valók, volt már ilyen próbálkozás és akár hiszed akár nem elutasították :) mondván h nekik nem kellenek az ilyen szép, divatos, minőségi darabok, és különben is már tele vannak, nem kell nekik ruha... meglepő de így van.
2013. ápr. 23. 11:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, és ingyen sajnálnám is őket odaadni, hiszen nem 2 darab van ami több tízezer ft-ba került...
2013. ápr. 23. 11:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, de barátnők, rokonok simán elmehetnek nézelődni, és akkor nincs is annyira kihíresztelve, meg nyilván nem fog egy rokon feljelenteni.
2013. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is szoktunk ilyet csinálni és az új törvény szerint ez legális. :)

Sok sikert!

2013. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Majd megírom hogy sikerült :)
2013. ápr. 23. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:

passzold el aukciós oldalon 600gurigáig adómentes.

a lákásban (bolt) eladottak adó kötelesek.

2013. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvolt a vásár, jól sikerült sokan jöttek, még lehet csinálunk majd ilyet, várakozáson felüli bevételünk lett :)
2013. ápr. 29. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!