Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen lesz az...

Szerintetek milyen lesz az idei fiu fürdőnadrág divat? Marad a short, vagy végre visszatér a többet sejtető klasszikusabb?

Figyelt kérdés

Amúgy fiuk miért rövidnadrágban mentek vizbe? Buborékosodik, ahogy vízbe mentek, a combotok sem barnul, és nem látni a formátokat... vagy pont ezért? Akinek kicsi, nem mer úszónadrágot felvenni?

Többen vagyunk csajok, akik szeretnének látni valamit, de tavaly kevés volt a bevállalós... Itthon. Külföldön már nem annyira a short a menő.

22/L



2013. ápr. 29. 22:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
Én személy szerint azt hordom amihez kedvem van és ami tetszik. Az ilyenekkel, mint amiket te is írtál, csak az idióták foglalkoznak.
2013. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Ez mit jelent? Te is ilyen sörhasu negyvenes vagy? Mert akkor nem neked szólt a kérdés...

Ja, légyszi, életkort!

2013. ápr. 29. 23:00
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

Short a divat idén is, vannak rövidebb gatyák is, úgyhogy nézelődhetsz:D

Én azért szeretem a rövidnadrágot, mert kényelmesebb. Strandra kimehetek benne, fürdök, megszárad, hazamegyek. Ha kajálni támad kedvem, leülhetek a gatyában, nem egy szál kisgatyában pihentetem a szerveket a fapadon. Azért is szeretem a gatyát, mert van zsebe. 29F

2013. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Első vagyok. 24 éves vagyok és nincs sörhasam. Nem kell ahhoz negyvenesnek lenni, hogy az ember értelmes dolgokkal foglalkozzon, ne ilyen hülyeségekkel.
2013. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a fecske fürdőnadrág nevetséges.Egyébként ki az az idióta aki a fürdőruha divatot lesi? Meg ha idén az a vacak lenne a divat,gondolod,hogy mindenki rohanna új fürdőgatyát venni, mert a tavalyi nem divatos? 22/L
2013. ápr. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
28%
azért kedves kérdező mert majmolni kell az amcsikat. csak azt felejtik el sokan hogy az amcsiknál is azért terjedt el mert hájpacnikon nem túl előnyös a klasszikus fürdőnadrág
2013. ápr. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
2%

ja meg szegényeknek kilátszik a töke ami a mai neopuritánoknál maga a sátán, egy férfinek ne legyenek szemmel látható alkatrészei, mert az szexizmus. már várom mikor kell zsákruhaban úszni menni

ja és zsákruharól jut eszembe ott vannak mindenhol a prédara leső pedofilok, szal legjobb ki sem menni az utcára nem hogy rövidgatyában úszni.

2013. ápr. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
45%

fecskét fel nem vennék, boxeralsó/speedo stílusút igen, de még ez is lehet kényelmetlet, tudniillik előfordul, hogy hason fekve/napozva elalszok és arra ébredek, hogy most bizony nem túl tanácsos felkelni, mert már így is állok...

a térdnél rövidebb fürdőnadrág a legjobb!

21

2013. ápr. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%

Én idáig feszülős boxer fazonú fürdőgatyákat hordtam, de szívesen kipróbálnék fürdő tangát is. :)


Bár nem tudom, hogyan viszonyulnának ehhez a strandon, félek nem túl jól, mert nagyon sokan konzervatív felfogásúak, maradiak. Bezzeg a csajok itt is előnyben vannak, felvehetik a tangát strandon is, nekik teljesen elfogadott.


Ilyeneket hordtam eddig:

[link]


Ilyen tangák nagyon tetszenek, bár még nem tudom melyiket vegyem meg:

[link]

[link]

[link]



Ha neked bejön pasikon a tanga, melyiket ajánlanád?

2013. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
37%
Megmondom neked, hogy viszonyulnának a tangáidhoz a strandon: körberöhögnének és nem maradiságból, hanem mert egyszerűen baromi nevetségesek ezek a vackok, amiket belinkeltél... Egyébként remélem csak viccelsz ...
2013. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!