Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti milyen könnyű...

Lányok, ti milyen könnyű nyári cipőt látnátok szívesen egy huszonéves srác lábán?

Figyelt kérdés

Linkelhettek is képeket! Köszi :)


Jó lenne olyan, amihez zokni sem kell.



2013. máj. 2. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Tornacipő, tiszacipő

24/L

2013. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Szandált nem látnék szívesen a lábán :D

Az ilyenek tetszenek:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

[link]


de szerintem a sima vászon cipő a legjobb megoldás (nem feltétlenül ilyen kockás): [link]

2013. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez tökéletes! :)

2013. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Véknyabb tornacipő, vagy valami sportcipő. A szandál az bácsis. Amiket az előtem lévők mutattak, azok jók!
2013. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es voltam: [link]

[link]

[link]

2013. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

Nekem a kedvenc márkáim (fiúknál) :

Le coq sportif, Vagabond, Tommy Hilfiger, Lacoste de a Nike air mix cipők is tetszenek.

Persze ezek azért relatíve drága cipők de azért jobban megéri mint egy olcsó, márkátlan deichmann vagy humanicból vásárolt cipő. Több ideig tudod hordani, jó minőségű, nem megy hamar tönkre, pláne ha bőr cipőt veszel. Ráadásul, olcsóbbakat is ki lehet fogni. Figyeld a leárazásokat a márka honlapján. Sok sikert, jó cipővásárlást!

2013. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!