Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnám eladni a használt,...

Hol tudnám eladni a használt, vagy még teljesen új ruháimat?

Figyelt kérdés

Van egy csomó olyan ruhám, amelyek vagy használtak, de nagyon jó állapotban vannak, vagy pedig még egyszer sem voltak rajtam. Nem szeretném őket kidobni, így arra gondoltam, hogy eladnám őket. De erre hol van lehetőség ? Melyik oldalt ajánljátok ?

Egyébként főkén xs, s és m-es méretű ruhákról lenne szó :)

Előre köszönöm :)



2013. máj. 22. 19:47
 1/5 anonim válasza:
esetleg ha tennél fel róluk ide képeket, akár itt is gazdára találhatnának :)
2013. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj a barátnőiddel, ismerőseiddel, munkatársaiddal egy ruhacsere- eladás bulit. Mindenki elviszi, amit nem használ és vagy elcseréli vagy eladja. Vagy a neten is megpróbálhatod. Pld. a Vaterán. Ide ne tegyél fel képet, mert tiltott hirdetés miatt azonnal törölnék a kérdésedet.
2013. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 who i am ***** válasza:
Facebook-on van néhány csoport, ahol használt ruhákat vesznek/cserélnek egymástól az emberek pl. Felnőtt ruhák turija néven fut egy, de van még sok más is, keress rá és vetesd fel magad. De a saját facebook-os oldaladra is kipostolhatod, hátha kell valamelyik ismerősödnek. Vaterára, TeszVeszre is fel tudod tenni.
2013. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

apród - ingyenes.

facebook külön oldal létrehozása erre, vagy új profil készítése a ruháknak.

RENGETEG van fent és nagyon kedvesek, korrektek az eladók!

ha pedig 99%-ra akarsz menni, akkor vatera!

Ott az új, szép állapotú, márkás, divatos ruhákat napokon belül eltudod adni! Sok szerencsét.

Ha kérdésed lenne írj privátot - 22 vagyok, 6 éve foglalkozom adás-vétellel. mindent én sem tudok, de 100% pozitív értékelésre törekszem.

2013. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget :)

Első válaszoló: Itt hova tudnám feltenni ?:$$ vagy hogyan?:$

2013. máj. 22. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!