Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem ízléstelen,...

Csak szerintem ízléstelen, amikor a terepmintás nadrágot felveszi valaki egy lila, rózsaszín vagy hasonló színű toppal? Ti hogy hordjátok? 18/L

Figyelt kérdés
Látom nagyon nagy mánia lett, nincs is ezzel baj. De személy szerint és biztos nem öltöznék fel hozzá úgy ahogy a 90%... Nem tudom, hogy ez most illik e hozzá vagy valami (mert szerintem rohadtul nem), de elég hülyén néz ki. Ha már felvenném akkor vagy fehér, vagy fekete, vagy a zöld egyéb árnyalataival... Lehet tényleg én vagyok ízléstelen vagy maradi...
2013. máj. 29. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég undorító... Nekem is van. fekete, fehér, barna fölsőt hordok hozzá..

Én is láttam múltkor egy csajt ilyen gatyába, és rózsaszín tornacipő volt rajta meg egy lila felső.. elég vicces volt :D

2013. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondhatok jobbat? Ma láttam egy terepnadrágos hölgyeményt rózsaszínű magassarkú tornacipőt viselt az összeállításhoz :)
2013. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szörnyű! Egy lány/nő ne vegyen fel is nadrágot, szánalmas és igénytelen...
2013. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem hordok terepmintás cuccot, nem tetszik. Ha viszont lenne ilyen gatyám, csak fehérrel, feketével, esetleg khakivel és sötétbarnával venném fel.

21l

2013. máj. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na akkor örömmel látom, hogy nem vagyok egyedül.
2013. máj. 30. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!