Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hogy áll rajtam...

Szerintetek hogy áll rajtam ez a ruha? Fel merjem venni diplomaosztóra ha kifejezetten kövér vagyok?

Figyelt kérdés
és ha igen övvel v nélküle? segítsetek :/
2013. jún. 21. 16:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha ezt veszed fel, akkor mindenképp övvel. De az A-vonalú sokkal jobban állna:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
övvel, és felveheted nyugodtan, csinos vagy :)
2013. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Övvel vedd fel,mert így optikailag keskenyíti a csípődet.
2013. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
övvel, ha találsz hozzá fekete bolerót, azzal is felvehted, plusz öv
2013. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ezt vedd fel semmiképp. Nem áll jól, sötét is, ebben az időben meghalsz benne.

Szerintem ahogy párral előttem linkelt is valaki képeket, egy bővebb szoknyájú kellene, mert amúgy nem vagy szétfolyva, van alakod, csak ez a szabás éppen a hibákat hangsúlyozza. Derékig legyen passzos, csípőtől pedig bővüljön, abban jól néznél ki, főleg egy magassarkúval.

2013. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ok köszönöm nektek is, csak sajnos tapasztalataim szerint az A-vonalú még inkább nagynak mutatja a lábaimat/fenekemet
2013. jún. 21. 18:34
 17/17 anonim ***** válasza:
De ha térd alá érne az a vonalu akkor nem erősítene . Nekm ez jobban tetszik mint az ujabb kérdésednél az a vilagos ruha.
2013. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!