Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egerben hol lehet kapni...

Egerben hol lehet kapni egyszínű fekete férfi cicanadrágot?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Könyörgöm... szépen kérlek.... ne akarj ilyet...

Még nincs itt a farsangi szezon.

2013. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
azt biciklis nadrágnak hívják,ha odaállsz a boltban hogy férfi cicanacit akarsz egy ember seggberak a másik pedig rugdosni fog
2013. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egy fekete xl-es fekete cicanacit imán felehetsz, unisex.
2013. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A latex,legins nadrágoknak mi köze a harisnyához,átlátszó harisnyához?Miért kell ilyen kulcsszavak hozz??

Egyébként én liberális vagyok öltözködés szinten,jó nem madárijesztőnek kell öltözni,vagy férfinak nőiesen vagy nőknek férfiasan,de ha simán csak cica,legins nadrágot akarsz hordani,akkor nyugodtan! Én is hordok nem szokványos ruhadarabot. Az emberek egy részét irritálja,ha valaki eltérően öltözik,de az a baj,hogy az emberek zöme csak a kinézet alapján ítéli meg az embert,a belső,emberi tulajdonság nem fontos sajnos. Aki eltérően öltözik,azt kirekesztik,izolálják,ferde szemmel néznek rá, hiába emberileg remek lélek.

2013. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Jesszus, a mezítlábcipős troll ismét előkerült....
2013. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mien mezítlábas cipő ???? Én minden cipőmet zoknival hordom, valakivel keversz !!!
2013. júl. 29. 17:13
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Lebuktál a kulcsszavaiddal meg a 'mieneddel' kiscica...
2013. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ok valakivel tévesztel, de engem ne, érdekelsz kis tévesztgető !!!
2013. júl. 29. 17:18
 9/13 A kérdező kommentje:
Am meg kel la mezítláb kulcsszó is, mert mi mezítláb hordjuk a harisnyákat, meg mindent !!! Lehet hogy te zoknira veszel harisnyát meg leggingset, elég buta vagy !!!
2013. júl. 29. 17:38
 10/13 anonim ***** válasza:
98%
Pedig a mezítlábas cipőhordós ürge is mindig 3 db felkiáltójelet ír... bukta van, haver! :D
2013. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!