Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnám megtanulni,...

Hogyan tudnám megtanulni, hogy mely színek passzolnak össze?

Figyelt kérdés
Sajna ehhez valahogy nincs érzékem, így gyakran mellényúlok a ruhaválasztásnál. Van-e valami honlap, ami összefoglalja, hogy melyik szín melyikhez megy, vagy valaki összefoglalná dióhéjban a lényeget?
2008. júl. 2. 09:48
 1/9 anonim válasza:
73%

hat aranyszabalyok h csikoshoz nem veszunk babosat (es forditva) csikos bluzhoz nem veszunk csikos nadragot (ha csak nem vmi oltony vagy hasonlo...) ezenkivul ugyanez ervenyes a kockasra is stb...

Szineknel, a fekete altalaban mindennel talal! a feketevel kulonosen jol megy a piros, a bordo...

A feher is megy altalaban mindennel, kulonosen a pirossal az is.

A zold megy elsosorban a pirossal (mivel kiegeszito szinek) de megy a barnaval, a sargaval...

A kek megy a narancssargaval (szinten kiegeszito szinek) zolddel, pirossal...

az ilyen szineket mint a rozsaszin, lila, citromsarga szerintem nagyon nem jo osszekombinalni mas szinekkel mert eleg ocsmany tud lenni, tehat itt marad a feher fekete melleje...remelem segitettem irj ha vmi nem tiszta:) UDV

2008. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

én nem tudok honlaprol,viszont :a feketéhez megy minden,a fehörhez szintén,pirosat nem kombinàlnék zölddel,narancssàrgàval,rozsaszinnel,vagy lilaval

zöld nem megy a kékhez,

sàrga sem a rozsaszinhez,de gondolsz valami konkrétra?

2008. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:D kezd beigazolódni az "ízlések és pofonok különbözőek" szólás, mert eddig ketten egymással ellentétest mondtatok, majdcsak jön valaki, aki letisztázza.


hát pl. konkrétan azt tudnám megkérdezni, hogy van egy fekete halászgatyám, amin fehér pöttyök vannak, na most ehhez felvehetem a világoszöld ujjatlan felsőmet, amin annyi a minta, hogy a közepén feketével egy arc van rányomva, meg néhány strasszkő?

2008. júl. 2. 11:22
 4/9 anonim válasza:
86%
szerintem ne vedd fel. vannak ugyan az alapszabályok,de leginkább az adott ruhát kell megnézni,hogy össze illenek-e,mert pl. feketét egy fakó zöld felsővel én sápasztónak találok. de vehetsz fel mások szerint össze nem illő dolgokat, nézd csak meg,hogy öltözködik egy-egy stylist...
2008. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
a halàszgatya rendben van,a felsö is,d nem együtt!pöttyös gatya,strasszköves,mintàs felsö,egy kicsit sok együtt.vagy a gatya legyen egyszinü,vagy a felsö ,de ez a kettö egybe nem passzol,amugy ez attol is függ,hogy milyen tipus vagy(börszin,hajszin,stb..)de van egy csomo magazin,amibe divat oldalak vannak,biztos van szo a szinekröl is.
2008. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
53%
Szerintem az elso valaszolonak van igaza!!! o nagyon jol leirta mit mivel hogyan kell felvenni...ra hallgathatsz en is azt irtam volna
2008. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mivel te írtad....azért köszi.
2008. júl. 4. 14:30
 8/9 anonim válasza:
Én inkább a meleg-hideg színekre szoktam figyelni, meg a pasztell-élénk különbségre, na meg persze csak egyvalami legyen mintás. Meleg színhez meleg színt húzz, hideghez hideget. Sok élénk ne legyen rajtad, a pasztellszínek mennek egymáshoz. A mély, ragyogó, élénk színek (pl királykék, meggypiros) nem mennek sem más iylen színhez, sem pasztellhez, csak fekete, fehér és semlegeshez. A semleges színek a lgjobbak, azokat szinte bármivel tudod kombinálni (natúr, tojáshéj, ekrü stb). És figyelj a ruha anyagára!
2008. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem a zöldhöz megy a kék, a citromhoz a rózsa, stb. ízlések és pofonok.
2013. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!