Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az Amnesia...

Mi a véleményetek az Amnesia ruhákról? Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Mostanában onnan választok inkább ruhákat, (nem mert márkafüggő lennék, vagy nagyzolnék, én a kínait is megveszem, ha tetszik) de mivel még aránylag újak, még nincs tapasztalatom a tartósságukban. Nektek mi a véleményetek a márkáról?

2013. szept. 22. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszenek, inkább menj be a H&M bár a kínaiba is nagyon jó ruhák vannak..
2013. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk kínaiban már tényleg rég voltam, egy időben ezek a neon meg nagyon színes cuccok voltak, amik annyira nem jönnek be.
2013. szept. 24. 07:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy TAPASZTALOM,tehát vannak Amnesia ruháim,hogy minőségi darabok!Én a Lurdyban szoktam vásárplni őket,igaz az Mayo bolt,de van Amnesia is.

Nagyon kedvesek az eladók is,tényleg!

Nekem van olyan Amnesia felsőm,ami nem viccelek vagy 5-6 éve megvan!Semmi baja!Nekem egyik sem ment szét eddig,vagy ilyesmi!Tény hogy vigyázni kell rájuk,és kímélő programmal szoktam őket mosni,vagy max csak öblítem némelyiket!Szerintem ha van pénzed rá(nem egy kínai ár) próbáld ki a cuccokat!Én nagyon szeretem!Remélem elégedett vagy a válaszzal! :)

2013. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:) Köszi

Tudom, milyen árban vannak(egyébként már a kínais ruhák is kezdenek drágulni) ...szoktam venni 1-2 darabot időnként. De csak nemrég találtam rá erre a márkára. Azelőtt egy olyan boltban vásároltam, ahol Mayo és Missq ruhák voltak inkább, csak az a baj,hogy nem igazán frissülnek, vagy ha vannak újak, azok már nem tetszenek. Egy Missq rövidujjúval meg pórul is jártam, elkezdett foszlani alul a varrás. Úgyhogy mostanában inkább az Amnesiában nézelődök. Az ára egyébként a Missq-nak és a Mayo-nak is ott van körülbelül.

2013. szept. 27. 08:21
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja, rosszul írtam, a mostani boltban van Amnesia is és Mayo is, ahol régebben voltam, ott inkább Missq volt, meg X-Factory(de főleg Missq).

Mayo-ból szintén pólóim vannak. Amnesiából vannak ruhák is.

2013. szept. 27. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!