Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a velemenyetek a mandzsetta...

Mi a velemenyetek a mandzsettas ingrol?

Figyelt kérdés
Kellene egy inget vennem es amikor kerestem a varosban nagyon szep mandzsettas ingeket lattam. Mi a velemenyetek rola? Igazan csak "fontos" embereken szoktam latni, a hetkoznapokban alig hordjak az emberek, pl villamososon, buszon nem is latok ilyen ingben embereket.

2013. okt. 1. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Üzletembereken jól állnak.
2013. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy elegáns férfi ékszere a manddzsettája és az órája. Nekem is van mandzsettás ingem, a hétköznapokra nem használom valóban, de egy fontosabb találkozó, randi, vacsora elmaradhatatlan kelléke. Fontos, hogy lehetőleg mindig zakóval hordjuk. Ha szereted az elegáns stílust, akkor ki ne hagyd!
2013. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! valoszinuleg beszerzekmajd parat, mert a cegnel, ahol most voltam allasinterun es felvettek (hurra!!!!!!!!!!) eleg sokan ilyet hordanak, igy valoszinuleg nem logok ki a sorbol.
2013. okt. 7. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!