Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet dark szoknyát...

Hol lehet dark szoknyát fiúkra kapni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
remélem sehol :S
2008. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát az meg mi?
2008. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2008. júl. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

elég sok helyen.

de a helyedben kihagynám a dolgot... valószínűleg elég gyakran beléd kötnének/megvernének érte a kevésbé toleráns (bunkó paraszt) emberek.

2008. júl. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne vegyél 2 ok egy elégé hülyének fognak nézi és a sok hülye simán megver mert neki nem tetszik a 2. megér neked közel 20000forintot?
2008. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán mért kell egy fiúnak szoknyát hordania???
2008. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

jajj istenem annyira bírom ezt a "fúúúúj, minek hordod ezt, minek kell így kinézni???" nyomorék parasztokat. Azért mert ez tetszik neki te ****. Szóval: igen van egyszer a Darkshop, csak az a baj hogy itthon mindenki onnan rendel mindenkinek ugyanolyan szoknyája van, én külföldiről rendelnék olyat amit itthon senkinek nincs csakhogy egyedi legyek:D


[link]


[link]


Én ezt a két oldalt ajánlom, önmagában nem drágább mint a darkshop a szállítási költség pedig 5000Ft körül van ha jól tudom.

2009. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legszszerűbben Darkshop vagy XtraX.


A kilt akkoris férfias. Akinek nem tetszik, arra ráeresztjük a a skót hadsereget :PPP Azért hord férfiember ilyet, mert ő igy érzi jó magát benne. Pont.


Ha egyedit akarsz, menj ki Bécsbe, ott is van egy-két ilyen bolt.

[link]

[link]

2010. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem varrj,varrass vmi jó dark féle varrónővel,az ld50.hu oldalon biztos találsz vkit,ha ismerősöd nincs.Vagy darkwear.lap.hu,gothic.lap.hu
2010. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!