Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, vonzó számotokra, ha...

Lányok, vonzó számotokra, ha egy fiú felhajtott gallérral hordja a ruháit, pólóit, ingeit?

Figyelt kérdés
testalkata nagyon magas és izmos

2013. dec. 26. 14:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nem, a 10 valaszolonak nagyon igaza van!
2013. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
és ha csak szimplán jobban áll,jobban néz ki,mint lehajtva?akkor ne hordjam úgy,mert gigolo-nak néztek?jézusoom
2013. dec. 26. 15:21
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg Drakula hatást kelt. :D Nekem is van egy ismim, aki sokszor így hordja a cuccait.
2013. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Meg ez olyasmi hatást kelt, hogy az illető menőnek képzeli magát, holott szimplán csak amolyan gettóstílus, erőltetett.

Tipikusan, mint mikor a baseballsapkát fordítva teszik fel magukra.

2013. dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

bennetek ilyen gondolatokat kelt? :D

drakula-hatás,na ezt is most hallottam először.meg menő lol :D

2013. dec. 26. 15:29
 16/28 moonlightsentinel ***** válasza:
21%

Pffff kérdező látod itt Magyarországon ha valaki kreatívan mer öltözködni rögtön lehordják gigolonak meg cigánynak meg akárminek... velem is volt ilyen, régen különböző színű cipőfűző volt a cipőmben egy sárga meg egy zöld hát miket nem kaptam érte hogy feltűnési viszketegségben szenvedek meg magamutogató vagyok meg amúgy is hogy néz ki infantilis... pedig ez nem egy nagy szám de ha itthon nem olvadsz bele a szürke/fekete tömegbe, akkor elkezdenek hörögni a prűdök!

Hord sztem úgy, ahogy jól esik!

2013. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

köszi :)

a cipőm esetében én is szeretem a színkavalkádot.de ízléses és stílusos,ha veszek egy új cipőt,mindenki megdicséri,olykor ismeretlenek is.

ez a gigolo hatás nevetséges.ha lány hordja így,,akkor ő is gigolonak hiszi magát,vagy mi?

2013. dec. 26. 15:36
 18/28 anonim válasza:
Nem 20/L
2013. dec. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
16: nem mondta senki, hogy nem hordhatja,o kerdezte meg, hogy vonzo-e. Mi meg irtuk, hogy nem es mi jut eszunkbe rola. Oltozzon mindenki ugy ahogy akar.
2013. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

16# A felhajtott gallérban amúgy annyi kreativitás van....


Leírták már itt előttem, de én is úgy gondolom, hogy így csak a suttyók és a cigányok hordják.

2013. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!