Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha az Árkád deichmannjában...

Ha az Árkád deichmannjában vettem egy tornacipőt, de tönkrement, akkor visszavihetem a Mammut deichmannjába?

Figyelt kérdés
Mert akkor levásárolhatnám az árát, és vennék téli csizmát ami nem ázik be, viszok amit találtam az én méretemben csak a mammutban lévő deichmannban van. szerintetek lehet ezt?
2009. dec. 10. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
NEM
2009. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt Tescós cikkel,és visszacserélték egy másik üzletükben.
2009. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor lehet hogy megpróbálom...mert végülis ott is megvan az a tornacipő láttam. csak a méretemben nincs már. szóval ugyanolyanra nem tudják kicserélni.
2009. dec. 10. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:

a tescoban mindent becserélnek még ellenőrzés nélkül is:D

a deichmannban nemegészen ez lesz a helyzet. sztem nemfogják visszacserélni.

2009. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha visszaviszed a deichmanba akkor megnézik, hogy tényleg gyári hibás/ nem miattad szakadt el. Általába kicsit veszekedni kell velük. de hogyha megállapították, akkor mondják, hogy levásárolhatod, de azt nem említik ám, hogy a pénzt is visszakérheted, pedig igen!! szóval vagy deichman utalványt kérj, de ha nem pont ugyan annyi az ára, akkor érdemesebb a pénzt. azért is veszekedni kell kicsit, de mindenesetre vissza kell adniuk, mert ez a törvény.

Tapasztalatból mondom. már 3szor vittem vissza cipőket.

2009. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!