Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Goth és Emo típusú ruhákat...

Goth és Emo típusú ruhákat hol vehetek OLCSÓN?

Figyelt kérdés

Sürgős lenne, Budapesten.

13/L



2014. febr. 28. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Olcsón sehol.
2014. márc. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fahh... úgy értem emo ruhákhoz képest olcsón.
2014. márc. 1. 09:39
 3/9 anonim válasza:
Ebay.com-ról..
2014. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kereshetnél esetleg turkálókban, használtruha-boltokban. Ott sok minden van, olcsók, és rengeteg ilyen hely van Pesten. De akár varrhatsz is magadnak egyszerűbb darabokat.

Egy off: örülök, hogy nem csak én vagyok goth ebben a korosztályban! :) Más korombeliekkel még nem nagyon találkoztam. Jó vásárlást! :)

13/l

2014. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudnál boltnevet és címet mondani?
2014. márc. 8. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Pl a Petőfi Sándor utcában van egy, (v. ker), láttam a Ménesi úton is egyet, ahol keresztezi a Bartók Béla utat (Budán, nem tudom, hányadik kerület), és a Károly körúton tudok mégegyet, a Röser udvar mellett nem sokkal (v. ker.) Pontos házszámot sajnos nem tudok, de remélem segítettem! :) Most ennyi jutott eszembe, de ha látok még, megírom.

előző válaszoló

2014. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ebből a Károly körúti és a Petőfi Sándor utcai üzletek angol használtruha boltok, a harmadikét pedig nem láttam pontosan. De megírom, ma úgyis arramegyek. :)
2014. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A bejárat fölé ,,maggie's London" van írva, de más márkanevek is vannak a kirakaton.

előző +előző előtti vagyok :)

2014. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őőő... Nem kötözködni akarok, de a goth és az emo rohadtul nem ugyanaz, szóval pontosíthattál volna, hogy milyen ruha kell(ett volna)...
2014. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!