Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Vígszinházban mennyire van...

A Vígszinházban mennyire van meleg?

Figyelt kérdés
hétfőn este megyünk az osztállyal és nem tudom hogy elég-e egy nagyon vékony fehér horgolt kardigánszerüség , vagy pedig egy picit melegebb arany árnyalatú blézer. Mindkettő illik a ruhához. Tömegközlekedéssel megyünk szóval egy szövetkabat lesz rajtam ami eléggé meleg , így nem szeretnék megsülni mig odaérünk . szerintetek melyik a jobb ? . meg még egy kérdés hogyha nagyon melegem van akkor le szabad venni a kardigánt/blézert és nem baj ha kinnt lesz a vállam ? (mert vastagpántú a ruha ). 8.oszt. 14/l
2014. márc. 22. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
de aranyos vagy, hogy ennyire érdekel a protokoll :) sajnos nem tudom, hogy milyen idő van odabent, de azt vedd fel, ami neked jobban tetszik. szövetkabát tuti maradhat, de szerintem alá a vékonyabb kardigán is elég. egyáltalán nem baj, ha kicsit kint lez a vállad. a lényeg, hogy csinos leszel :) milyen színű a ruhád és milyen fazonú?
2014. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!. Mivel most elöszőr megyek Színházban ezért nem szeretném ha kinéznének vagy ilyesmi :D. A ruha egy egyszerű fekete amit a derekánál hátul meg lehet kötni kb.ilyesmi [link] erre hasonlít a legjobban a ruha ,a derekától felfele gyöngyöl vannal rá varrva, de alul bő és valami lágyabb anyagból van :D
2014. márc. 22. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokszor járok színházba és nekem mindig melegem van ott.

Esőt mondtak,arra figyelj.

2014. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okés rendben.Köszönöm a választ! :) akkor csak a vékony kardigánt fogom vinni :))
2014. márc. 23. 12:22
 5/5 anonim válasza:
meleg nincs de sötét az igen :D
2014. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!